До е-кабінету користувача «Електронного суду» додали нові шаблони заяв


До переліку шаблонів заяв електронного кабінету користувача «Електронного суду» додали нові шаблони та внесли зміни до існуючих.

Про це повідомляє судова влада.

Первинні заяви:

  1. Універсальний шаблон «Позовна заява» (Цивільне судочинство, Господарське судочинство, Адміністративне судочинство);

  2. Позовна заява про визнання неправомірним та скасувати рішення тендерного комітету (Адміністративне судочинство);

  3. Позовна заява про скасування постанови по справі про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі (Адміністративне судочинство);

  4. Заява про скасування тимчасового обмеження фізичної особи у праві виїзду за межі України (Цивільне судочинство).


Вторинні заяви:

  1. Універсальний шаблон «Клопотання» (Цивільне судочинство, Господарське судочинство, Адміністративне судочинство, Кримінальне судочинство, Адміністративні правопорушення).

Внесено зміни до наступних шаблонів:

  1. Заява про видачу виконавчого документа на примусове виконання рішення третейського суду (Господарське судочинство) – змінено юрисдикцію суду;

  2. Позовна заява про визнання протиправною та скасування постанови про адміністративне правопорушення (Адміністративне судочинство) – додано крок «Інші учасники».

  3. Позовна заява про оскарження постанови у справі про адміністративне правопорушення у сфері дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі (Адміністративне судочинство) – додано крок «Інші учасники».

  4. Позовна заява про стягнення заробітної плати за час затримки виконання рішення суду (Адміністративне судочинство) – змінено юрисдикцію суду.

Фото: pixabay