10 TED виступів, які змінять ваше ставлення до роботи


Ми зібрали для вас 10 виступів на TED Talks, які не лише допоможуть вам релакснути, а й повністю змусять вас змінити своє ставлення до роботи.

Що у нас спільного? Незалежно від способу життя, всі ми, так чи інакше, працюємо. Можливо, ви робите це прямо зараз. Іноді робочі завдання даються легко, але бувають години, дні і навіть цілі місяці, коли робота стає складною та стомлюючою. Десятки факторів впливають на вашу продуктивність і настрій на роботі: це може бути приємна розмова з колегою, або понаднормова робота, підвищення зарплати або скандал з керівництвом.

Періоди змінюють один одного, і головні питання, які ми ставимо: як отримати максимум від хороших днів та не опустити руки у важкі часи. Ми зібрали кращі TED виступи, які допоможуть вам знайти натхнення, енергію та відповісти на багато питань, що стосуються роботи. Приємного перегляду.

Зробімо роботу краще, Тереза ​​Гломб

Тереза ​​Гломб прагне зрозуміти, як створити позитивний досвід на роботі, включаючи професійне зростання, щастя і задоволення співробітників. Вона намагається зробити роботу більш приємною. У цьому виступі Тереза ​​розповідає про три способи поліпшення нашого життя на роботі, заснованих на фактичних даних.

Тереза ​​Гломб отримала докторський ступінь в області соціальних, організаційних та індивідуальних відмінностей в психології. Її дослідження показують важливу роль робочих подій та настрою в прогнозуванні поведінки на роботі.

Як щастя може допомогти нам працювати краще, Шон Ачор

Вважається, що якщо ви будете більше працювати та заробляти більше грошей, ви будете щасливішими. На жаль, це не так. У цьому виступі психолог Шон Ачор доводить, якщо ви зможете змінити свій погляд на роботу, проявивши позитивний настрій, ви будете більш продуктивні. А якщо ви будете більш продуктивними, то станете краще працювати і відповідно заробите більше грошей.

Шон Ачор — автор бестселерів та експерт по зв’язку між щастям і успіхом. Якщо хтось знає, як бути щасливим на роботі, це він.

Як видатні лідери надихають діяти, Саймон Сінеко

Саймон Сінеко — експерт з лідерства. Він провів багато виступів на TED, але це один з кращих. У цьому виступі Саймон пояснює, як всі великі лідери в кращих організаціях думають, діють і спілкуються зсередини.

Більшість лідерів і організацій кажуть, що вони роблять, потім пояснюють, чому вони відрізняються, і очікують результату, але це працює не зовсім так. Видатні лідери починають з питання «чому», потім пояснюють «як» і закінчують результатом — «що» вони зробили.

Чому у кращого співробітника не завжди ідеальне резюме, Регіна Хартлі

Регіна Хартлі — директор по персоналу в UPS. У своєму виступі вона розповідає про те, чому іноді кращий кандидат для вашої компанії — це не людина з ідеальним досвідом та резюме.

Іноді кращим співробітником може стати людина, яка бачила негаразди у своєму житті та кар’єрі. Регіна називає цих людей «Scrappers», і вона сама є однією з них. На її думку, у Scrappers є секретна зброя — пристрасть, мета і драйв.

Як врятувати світ (або хоча б себе) від жахливих робочих нарад, Девід Греді

Скільки нарад у вас відбулося за всю кар’єру? Якщо ви схожі на Девіда, ймовірно, багато. Тепер, скільки з цих зустрічей непродуктивні та марно тратили ваш час? Сподіваємося, їх не так багато, але ви точно пам’ятаєте кілька ситуацій, коли ви задавалися питанням: «Чому я тут?»

У цьому цікавому виступі Девід Греді розповідає про концепцію MAS (синдром бездумної згоди). Всякий раз, коли хтось пропонує зустріч, ми схильні погоджуватися, незалежно від того, продуктивно це для нас чи ні.

Мета Девіда — зменшити кількість поганих зустрічей у нашій трудовій діяльності та зацікавити нас ставати більш продуктивним кожен день.

Що спонукає нас працювати, Ден Аріелі

Можливо, ви вже чули про Дені Аріеля або читали одну з його книг. Ден — відомий поведінковий економіст, але в цій розмові він розповідає про те, що спонукає нас працювати.

Це гроші, влада чи щось ще? Ден провів два експерименти, щоб з’ясувати, якою є справжня мотивація людей працювати. Результати, які ви почуєте в цьому виступі, дивні та можуть змінити ваше ставлення до роботи.

Як стати великим лідером, Розалінда Торрес

Якщо ви керуєте командою або навіть клієнтами, і вам цікаво, як стати лідером, тоді цей виступ для вас.

Розалінда Торрес розповідає про 25 років спостережень за дійсно великими лідерами в роботі. Вона ділиться трьома простими, але важливими питаннями, які потенційні керівники компаній повинні поставити собі, щоб процвітати в майбутньому.

Загадки мотивації, Ден Пінк

У цьому виступі Ден пояснює те, що вже відомо більшості соціологів: менеджери не знають, як правильно мотивувати. А також говорить про те, що розрив між тим, як є зараз і як треба робити дуже великий.

Ден вважає, що традиційна система винагород не працює належним чином. Менеджери зосереджуються на так званих зовнішніх мотиватора, таких, як гроші, відпустка і т. д. А те, на чому вони повинні зосередитися — це внутрішні мотиватори, такі як наснага, незалежність та контроль.

Коли робота ускладнюється, використовуйте ці 6 правил, Ів Морьyo

Сьогодні так багато досягнень в області технологій, інструментів для співпраці, але працівники компаній більш відсторонені, ніж будь-коли. Як же так?

Ів Морьyo каже, що це через те, що компанії та робота в них стали занадто складними. А значить, треба спрощувати робочі процеси.

Комп’ютерні ігри можуть змінити світ на краще, Джейн Макгонігал

Один з найпопулярніших спікерів TED розповідає про ігри та гейміфікацію підприємств. Це неймовірний виступ, який спонукає нас більше грати та вчитися в іграх. Здається дивним, думати про розв’язання проблеми світового голоду, граючи в ігри. Але Джейн пояснює, чому вона вважає гри ефективними.

Джейн Макгонігал — директор R & D в Інституті майбутнього і створила гру під назвою SuperBetter. Гра допомагає встановити мету та дає можливість близьким й друзям заохочувати і підтримувати вас на шляху до неї.

TED — цікаве навчання майбутнього?

Завдяки унікальному формату, виступи TED знайшли світову популярність. Вони цікаві як мілленіалам, так і старшому поколінню. А все тому, що ідеально підібрані спікери розповідають про глобальні та важливі речі.

Виступи TED Talks про роботу допомагають нам відчути себе краще на робочому місці, відкрити нові способи отримання натхнення, стати більш ефективними. Поради від людей, які живуть вивченням свого предмета — найцінніші.

Джерело: hurma.work