Жінка зіграла весілля з кішкою, щоб орендодавець не виселив її


Мешканка Лондона зіграла весілля з кішкою, бо побоювалася, що майбутні орендодавці можуть змусити її розлучитися з нею.

Про це повідомляє Daily Star.

49-річна Дебора Ходж заявила, що орендодавці не дозволяють тримати домашніх тварин у своїх квартирах і вже змусили її знайти новий будинок для трьох вихованців. Щоб уникнути виселення і не розлучатися з п’ятирічною кішкою на прізвисько Індія, вона вирішила вийти за неї заміж.

Жінка влаштувала весілля у парку на південному сході Лондона. Ходж одягла елегантний смокінг, а Індії пов’язала краватку-метелика. Церемонію вела подруга жінки.

«Мені нема чого втрачати, тому я вирішила одружитися зі своєю кішкою! Так я закріпила намір ніколи не розлучатися з твариною, яку люблю. Я не можу без Індії. Вона дивовижна та ласкава. Вона – найважливіше у моєму житті після дітей», – розповіла Ходж.

На церемонії були присутні друзі жінки. «Всі вони думають, що в мене поїхав дах, але ми весело провели день. Діти не були на весіллі – вони вирішили, що у мами не всі вдома», – зізналася англійка.

Жінка розповіла, що попередній орендодавець погрожував їй виселенням, якщо вона продовжить утримувати двох собак породи хаскі Сірі та Старшайн. До будинку, де вона мешкає зараз, жінка переїхала п’ять років тому. Перед цим вона була змушена відмовитися від свого кота на прізвисько Джамал, і розставання розбило їй серце.

“Вихованці стають частиною вашої родини, і прощатися з ними – це абсолютно вбивчо”, — пояснила жінка. Їй вдалося умовити орендодавця залишити одну кішку. Але нещодавно Ходж втратила роботу, а термін оренди закінчується 1 травня. Жінка побоюється, що незабаром її виселять, і сподівається, що шлюб із кішкою переконає майбутніх орендодавців піти їй назустріч.

«Я дуже боюся втратити. Мені відчайдушно не хочеться втрачати свою кішку. Весіллям з Індією я хочу показати майбутнім орендодавцям, що нас не можна розлучати за жодних обставин і що вона така ж важлива для мене, як і діти», — пояснила вона. Ходж наголосила, що швидше житиме на вулиці з кішкою, ніж відмовиться від неї.