10 найдивакуватіших шлюбів сучасності


Поки хтось все ще насторожено ставиться до нетрадиційних шлюбів, у світі складаються куди більш незвичні союзи. Окремі з них мають доволі цікаву метафоричну основу, деякі базуються на історичних чи культурних віруваннях або жвикликані цілком реальними захворюваннями. Проте це не робить їх менш дивними та вражаючими.

Одруження з самим собою

В той час як кожен з нас наполегливо шукає собі другу половинку, ці жінки знайшли щастя в собі. Так, італійка організувала весілля з усіма атрибутами церемонії: білою сукнею, триповерховим весільним тортом, дружками та 70 гостями. Ось тільки без нареченого. Звісно, така церемонія не має юридичної вагомості. Проте це частина тренду, який вже набув обертів у багатьох країнах. 

Австралійка Лінда Доктер, наприклад, організувала інтимну церемонію на пляжі, метою якої було проголошення любові до себе, своєї цілісності як особистості. Цій події передувало болісне розлучення жінки, яке, мабуть, і надихнуло її на такий ритуал. До слова, клятву вона також давала сама собі, дивлячись у дзеркало.

Цей досвід надихнув і Мелісу Дентон, яка була спустошена, коли її чергові стосунки закінчились, і вона у 42 роки залишилась одна з двома дітьми та двома розлученнями. Її колишній бойфренд постійно повторював, що вона може вийти заміж, але не за нього. «Думка про те, що я можу одружитись із собою просто вразила мене», — зізналась Меліса. Оскільки таке одруження не має юридичної ваги у жодній країні світу, це скоріше була символічна церемонія, що відновила у жінки любов до себе і віру в краще.

Одруження з лялькою

20-річна Фелісіті Кадлек одружилась із Келлі Россі — своєю лялькою-зомбі, якій, на її переконання, на той момент виповнилось 37 років.

Цікаво, що окрім чотирьох членів родини та друзів Фелісіті, гостями на весіллі були також вісім інших ляльок, які належать жінці.

Після весілля Фелісіті зазначила:

Наша весільна церемонія була прекрасною та досконалою — саме такою, як я мріяла. Я переконалась, щоб шлюб був оформлений належним чином, щоб він був офіційним, а згодом ми закріпили його.

Ще одна не менш дивна пара склалась у Китаї, де чоловік одружився з реалістичною секс-лялькою. Оскільки у нареченого виявили рак, він не хотів залишати після себе «скорботну вдову», хоча й позбавляти себе радості одруження теж не збирався.

Незважаючи на те, що особу 28-річного чоловіка ще не встановлено, китайські користувачі Інтернету запропонували цілий спектр дивних можливих пояснень, що стоять за фотографіями цієї пари, які вже стали віральними. Одна із запропонованих версій — добре продумала маркетингова кампанія.

Одруження з твариною

Жінка вийшла заміж за свого собаку. Наречений, золотистий ретривер, був одягнений у фрак та циліндр. Церемонія транслювалась наживо у програмі «This Morning». Глядачі доволі скептично поставитись до ціє події. Один із них написав у коментарях, що на це «вкрай дивно дивитись». «Повинен бути закон проти шлюбу з твоєї собакою», — додав інший.

Проте це не єдиний випадок одруження із собакою. 18-річна Мандлі Мунда та пес на ймення Шеру зіграли весілля за порадою старійшин селища. Дівчина зізналась, що не в захваті від цього, проте додала:

Я виходжу заміж за собаку, бо старійшини селища вважають, що моє прокляття перейде на нього. Якщо це зробити, в чоловіка, з яким я одружуся, буде довге життя.

Так, Мунда муситиме піклуватися про пса впродовж кількох місяців, проте сподівається колись знайти й справжнього чоловіка. 

Втім сімейними вузами себе пов’язували не тільки з собаками. Зокрема, було зафіксовано вже кілька шлюбів чоловіків і жінок з кобрами! Один з наречених зробив це, бо вважав, що його мертва дівчина повернулася до життя як кобра.

А британська мільйонерка Шарон Тендлер в 2005 році офіційно вийшла заміж за дельфіна Сінді. Вони вперше зустрілись на одному з ізраїльських курортів ще в 1990. З тих пір щороку Шарон проводила там свою відпустку, поки нарешті не наважилася на цей сміливий крок!

Одруження з пам’яткою архітектури

Швейцарка Ейя-Ріїта Берлінер-Мауер не приховує своєї любові до Берлінської стіни. Вона вийшла заміж на бетонну конструкцію і тепер будує свої стосунки на відстані.

Місіс Берлінер-Мауер, якій поставили діагноз об’єктофілія, заявила, що закохалася в конструкцію, коли вперше побачила її по телевізору, коли їй було сім років.

Вона почала збирати «його» зображення і гроші на поїздки. Під час її шостої подорожі в 1979 році вони оформила свої стосунки перед кількома гостями.

Фото: Pexels