З в’язниці Таїланду можна вийти на волю вивчивши тайську мову


Засуджених українських контрабандистів Король Тайланду може помилувати, якщо вони вивчатимуть тайську мову та навчатимуться грі на національному музичному інструменті.

Як повідомили «ЗіБ» в прес-службі  омбудсмена, уповноважений Людмила Денісова здійснює провадження в інтересах двох громадян України, засуджених у Королівстві Тайланд.

Українців затримали у 2016 році на території Королівства Тайланд та засудили до 25 років позбавлення волі за звинуваченням у контрабанді наркотиків.

Однією з умов отримання помилування від Короля Тайланду є підтвердження наміру стати на шлях виправлення через відвідування курсів вивчення тайської мови, курсів гри на одному із тайських національних музичних інструментів, або оволодіння однією з прикладних художніх навичок чи професій. Родичі засуджених повідомили Омбудсмена, що українцям у Тайланді не надається така можливість, тому вони не можуть просити Короля про помилування.

У зв’язку з цим, Уповноважений звернулась до Надзвичайного і Повноважного Посла України в Королівстві Тайланд Андрія Бешти з проханням перевірити наявність у громадян можливості підтвердити свій намір стати на шлях виправлення.