Верховний Суд визнав законним мораторій на російськомовний культурний продукт


Верховний Суд України визнав законною заборону на російськомовний культурний продукт у Львівській області, тим самим не задовольнивши касаційну скаргу громадської організації «Український вибір — право народу».

Верховний Суд визнав, що суди попередніх інстанцій допустили неправильне застосування норм матеріального права, задовольняючи позови щодо визнання протиправним та нечинним рішення Львівської облради «Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області».

«Касаційну скаргу громадської організації «Всеукраїнський громадський рух «Український вибір — Право народу» залишити без задоволення, касаційну скаргу Львівської обласної ради задовольнити, рішення Львівського окружного адміністративного суду від 16 січня 2019 року та постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 14 травня 2019 року в частині задоволених позовних вимог скасувати, ухвалити в цій частині вимог постанову, якою в позові відмовити. В іншій частині постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 14 травня 2019 року — залишити без змін», — йдеться в постанові Верховного суду від 15 серпня.

Постанова набирає чинності з дня його прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає.

Джерело: reyestr.court.gov.ua

Фото: rubryka.com