Велика Британія збільшила інвестиції в legal tech у 24 рази за останні три роки


Нове дослідження показало, що інвестиції в британські юридичні технології в 2018 році досягли 61 млн. фунтів стерлінгів, що майже втричі більше, ніж 22 млн., вкладених за останні 12 місяців в цей сектор.

Результати, які є частиною Звіту про стартапи у сфері юридичних технологій за 2019 рік, показують, що інвестиції в британські юридичні стартапи різко зросли за останні роки — до 62 мільйонів фунтів стерлінгів в цьому році в порівнянні з 2,5 мільйонами фунтів стерлінгів в 2016 році. Було інвестовано менше 1,5 мільйона фунтів стерлінгів у 2014 року, згідно зі звітом Thomson Reuters і Legal Geek, передає британське видання Legal Cheek.

Дослідження показує, що Великобританія домінує на ринку правових технологій ЄС, причому британські юридичні стартапи складають майже половину (44%) всіх юридичних стартапів в ЄС. Це, як свідчить аналіз, майже вдвічі перевищує частку Великобританії на європейському ринку юридичних послуг (23%).

Протягом останніх років юридична індустрія, особливо великі фірми, вклали значні кошти в юриспруденцію. Багато фірм запустили так звані «технічні центри» — Mishcon de Reya, Allen & Overy, Slaughter і May and Dentons, і багато інших, в той час як інші просто купили частки в стартапах.

Джим Лісон, віце-президент зі споживчих ринків в Thomson Reuters, сказав:

Великобританія виграє від унікального поєднання великого числа фахівців в області технологій і даних та провідних світових юридичних фірм, а також від легкого доступу до капіталу через фінансові ринки.

Він також додав:

В даний час Legal tech залучає фінансування з різних джерел, включаючи самі юридичні фірми, фонди прямих і венчурних інвестицій. Цей інтерес дав стартапам критичну підтримку, необхідну для швидкого просування їх продуктів на наступну стадію розробки і тестування.

Фото: Pexels