У Великій Британії видадуть дитячу книгу про життя Голови Верховного суду леді Хейл


Довгоочікувана дитяча книга, сюжет якої побудований на подіях із життя леді Хейл, першої жінки-голови Верховного суду Великої Британії, вийде друком вже наступного місяця.

У книзі «Рівність у всьому: суддя Бренда і Верховний суд» розповідається історія про дівчинку на ім’я Ама, яка родом з Річмонда в Йоркширі. Вона відвідує Верховний суд під час шкільної поїздки і дізнається про його роботу і про те, яким було життя іншої дівчинки з її рідного міста до того, як вона стала Головою цього суду.

В ілюстрованій книзі, що видана Legal Action Group (LAG), незалежною благодійною організацією, яка сприяє доступу до правосуддя всіх членів суспільства, читачі дізнаються більше про захоплююче життя леді Хейл — від школи до університету і до того, як стати головною суддею Великобританії.

У видавництві зазначили, що «висвітлили деякі важливі справи, з якими стикалася суддя Бренда, і пояснили, як судді приймають важкі рішення. Так, книга вчить дітей чесності, справедливості і того, як закон може бути використаний на благо та захистити нас всіх».

Книга написана ведучою та колишньою адвокатесою Афуа Хірш, проілюстрував її художник Генні Бомонт.

Краудфандингова кампанія, розпочата видавництвом LAG, зібрала більше 11 500 фунтів стерлінгів для покриття витрат на створення та друк книги.

Це не перший випадок, коли Верховний суд Великої Британії з’являється на сторінках дитячої книги. Наприклад, книга «Верховний суд: керівництво для ведмедів», видана придворною художницею Ізобель Вільямс, зображує двох безіменних іграшок, які знайомлять читачів з судом і його роллю в правовій системі.

Джерело: Legal Cheek