В Британії уряд планує заборонити діяльність центрів з написання робіт для студентів


Уряд Великої Британії розробив законопроєкт, який зокрема запровадить кримінальну відповідальність за надання або рекламування послуг із написання студентських робіт за гроші.

Їх у владі вважають засобом шахрайства з боку студентів.

Про це повідомила пресслужба британського уряду.

Заборона стосуватиметься всіх так званих центрів із написання студентських робіт, які надають свої послуги тим, хто навчається в закладах професійно-технічної та вищої освіти.

Законопроєкт із цією нормою британський парламент почне розглядати 12 жовтня.

«Центри з написання робіт є абсолютно неетичними й заробляють на тому, що знецінюють тяжку працю більшості студентів.

Ми вдаємося до заходів, які заборонять діяльність цих шахрайських центрів», — заявив представник міністерства освіти Великої Британії Алекс Барґарт.

Дані британської Агенції із забезпечення якості вищої освіти показують, що в країні наразі діє понад тисяча «центрів із написання студентських робіт». Установа ще з 2017 року виступала за повну заборону подібної діяльності, яка «наживається на вразливих студентах».

Ініціативу уряду Великої Британії підтримали й найбільші профспілкові об’єднання студентів та університетів країни, передає BBC.

Вони, однак, зауважили, що заклади й так вживають заходів для боротьби з академічною недоброчесністю та шахрайством.

У Великій Британії, на відміну від Нової Зеландії та США, поки що діяльність «центрів із написання студентських робіт» легальна.

Дослідження 2018 року показало, що майже 16% студентів користувалися їхніми послугами.

Джерело: Hromadske

Фото: Pexels