У Британії засудили на 16 років фаната «Джокера», що винен у 110 злочинах


В Англії до 16 років ув’язнення засудили фаната «Джокера» Демієна Хаммонда, якого визнали винним у 110 злочинах. 31-річний чоловік має проблеми з психічним здоров’ям та часто вдавав із себе кіноперсонажа.

Про це повідомили в поліції Ноттінгемширу.

Засуджений Демієн Хаммонд родом із міста Ноттінгем, що в центральній частині Англії.

Захопившись образом суперзлодія «Джокера», він часто перевдягався в костюм кіноперсонажа та наносив грим. Окрім того, Хаммонд, потураючи образу, здійснив понад сотню правопорушень.

Так, у 2019 році його затримали за нанесення тяжких травм: Хаммонд скинув із вікна на голову чоловіка м’яч для боулінгу, загорнутий у джинси. Постраждалий отримав крововилив у мозок, однак вижив.

Після інциденту Демієн Хаммонд упродовж майже двох годин сперечався з правоохоронцями, які прибули на виклик, та погрожував убити кожного, хто підійде до нього. Врешті, підпаливши себе, він вистрибнув із вікна.

На судовому засіданні прокурори заявляли, що Хаммонд також винний у низці крадіжок, насильстві, пошкодженні майна та громадських безладах.

У 2016 році чоловіка вже засудили до року ув’язнення, а у 2018-му він потрапив до в’язниці за вчинення серії правопорушень, кримінальних також.

Як пише BBC, Хаммонд має проблеми із психічним здоров’ям. Йому призначили антипсихотичні препарати, але, схоже, чоловік їх не приймав. Водночас засуджений мав довгу історію зловживання наркотиками. Зокрема слідчі заявляли, що він був під наркотичним впливом, коли напав на держслужбовця у 2019 році.

Суддя Джеймс Семпсон виніс йому так званий «розширений вирок», який передбачає, що термін покарання для засудженого складається із терміну самої статті, за якою його судять, та продовження, «необхідного для захисту громадськості». Термін такого продовження передбачає до 5 років за тяжкі злочини та до 8 років за злочини на сексуальному підґрунті.

Таким чином Демієн Хаммонд отримав 12 років ув’язнення за напад на чоловіка та 4 роки «продовженого терміну».

Джерело: bbc.com, hromadske.ua

Фото: Pexels