Стягнути аліменти та захистити права ветеранів АТО допоможе AXDRAFT Business


Нова платформа AXDRAFT Business, яку створив український стартап AXDRAFT, тепер крім документів для бізнесу запустили пакет документів для допомоги ветеранам АТО, захисту прав пацієнтів та для стягнення аліментів у судовому порядку.

Весь контент на платформі повністю безкоштовний. Нагадаємо, ми вже писали, що проект допомагає підприємцям підготувати документи для (1) створення компанії, (2) найму та звільнення працівників, (3) надання послуг та (4) поставки товарів за 4.3 хв. з будь-якого мобільного пристрою.

Тепер на платформі є документи для допомоги ветеранам АТО, захисту прав пацієнтів та для стягнення аліментів у судовому порядку.

Користувачу потрібно лише відповісти на кілька запитань і заповнити дані, які автоматично переносяться між документами користувача, а потім в 1 клік отримати свій документ. Документ буде індивідуалізований у відповідності до вимог користувача, вичитаний і красиво відформатований.

В сучасній Україні недостатньо просто бути патріотом. Потрібно діяти і допомагати ближнім, ділитися, щоб разом рухатися вперед, – заявляють в компанії.