Стиль в деталях: 5 класичних аксесуарів, які доповнять образ юриста


«Мода змінюється, а стиль залишається», — сказала якось Коко Шанель. Свої еталони моди є і в юристів, згодом кожен з них вибудовує власний стиль.

Хтось надає перевагу класичним костюмам, а хтось одягає пуловер замість піджака, жінки можуть також обирати між класичними варіантами костюмів із піджаками у поєднанні зі штанами чи спідницями, комбінуючи їх з блузами, чи обирати плаття. Проте, щоб ви не обрали, ваш образ ніколи не буде повним без цих 5 аксесуарів, яким варто надати не меншої значимості та уваги, ніж одягу.

Ми обрали 5 деталей, які однаково важливі та актуальні як для жінок, так і для чоловіків, та розповімо, на що варто звернути увагу при їх виборі, якщо ви доповнюєте ними свій діловий образ.

1. Сумка

Серед великого різноманіття вибору сумок, який існує сьогодні на ринку, здавалося б, у чому може виникнути проблема? Тут варто зрозуміти, що буде доречним доповненням до класичного костюму та яке функціональне завдання ви ставите перед цим аксесуаром. Хоча робота юристів зосереджена в офісі, вони мають багато спільного з фрілансерами, робочі матеріали яких завжди під рукою: документи, лептоп, окуляри, пауербанк, ручка, смартфон та ще безліч речей, які можуть стати в нагоді в будь-яку хвилину. Звісно, солом’яна сумка, клатч чи спортивний рюкзак будуть зовсім недоречними у даному випадку.

Оптимальним варіантом стане шкіряна сумка, портфель чи класичний шкірний рюкзак. Цей матеріал є надійним, довготривалим та вишуканим, проте зверніть увагу ще й на форму та розмір виробу, перевіривши, чи потрібні вам речі помістяться всередину, а також, наскільки добре прошиті та закріплені шви. Згодом, навіть потертості на таких виборах будуть дивитись красиво, надаючи їм вінтажного вигляду.

2. Гаманець

Гаманець має не менш важливе значення. При цьому, головні критерії його вибору залишаються такими ж: матеріал, з якого він виготовлений, та розмір. Звісно, щодо матеріалу сумнівів виникати не може: краще обрати шкіру та насолоджуватись тривалим використанням й красивим зовнішнім виглядом, що додає статусності вашому образу.

Більш детально зупинимось на розмірі гаманця чи портмоне. Одразу скажемо, що він не залежить від кількості грошей. Варто відштовхуватись від того, як часто і які документи ви з собою носите. Ви можете обрати компактний затиск для грошей, куди поміститься основна готівка і кілька найважливіших пластикових карток. Проте юристи часто окрім крошей мають з собою паспорт, водійське посвідчення та інші документи на авто, тому ми б радили зупинити свій вибір на портмоне, в яке поміститься усе необхідне. Можна, звісно, поєднати обидва варіанти: тримати гроші в гаманці та обрати портмоне для кредиток та документів. Так ви не будете переживати, що загубивши гаманець, ви втратите усі цінні документи та витратите чимало часу на їх відновлення.

Відмовитись від гаманця повністю ми б не радили. Люди, які не користуються гаманцем, завжди дістають пом’яті купюри з кишень, не можуть знайти свої документи, довго риючись у сумці, не викликають відчуття довіри, адже їх не характеризують такі поняття, як: організованість та охайність, важливі у роботі юриста.

3. Окуляри

При виборі окулярів, як сонцезахисних, так і призначених для корекції вад зору, потрібно керуватись приписами лікаря, розміром оправи, що підходить до форми обличчя та їх стилем. Будь-який бренд, в тому числі такі відомі, як Dior чи Prada, випускає різноманітні колекції, серед яких є класичні форми та екстравагантні обрамлення, які навряд чи стануть доречним доповненням до ділового костюму. Навіть якщо сьогодні модними є незвичні зовсім вузькі, чи великі круглі оправи з надписами, їх краще обрати для повсякденного образу, надавши перевагу класичним моделям.

4. Годинник

Годинник — не лише красивий, але й корисний та практичний елемент гардеробу. Якщо у вашій колекції є кілька екземплярів з металевим, дерев’яним чи шкіряним ремінцем, спортивних моделей з великим екраном та безліччю функцій, або ж сучасні електронні девайси, що мають відповідні мобільні додатки, — для кожного з них є свій час та місце.

До ділового костюму краще обрати класичні варіанти з середньої товщини шкіряним чи металевим браслетом, залишивши масивні спортивні та декоративні дерев’яні моделі для образу кежуал. Електронні годинники можуть бути доречними, проте тут потрібно відштовхуватись від кожного окремого випадку. А також, брати до уваги те, які функції для вас є важливими: чи ви використовуєте годинник тільки для того, щоб уточнити час, чи він підключений до вашого смартфона та допомагає вам не пропустити важливі повідомлення та дзвінки.

5. Ремінь

Часто люди недооцінюють роль ременя в загальному образі. Вони вважають, що на його вибір не потрібно звертати особливу увагу, тому що він ховається під одягом, і його просто не видно. Але це правило в основному працює від зворотного: або у вас немає ременя, або він вже у такому стані, що й показувати його не хочеться. Інша справа — якісний ремінь з натуральної шкіри, під який не соромно заправити сорочку, підкресливши тим самим свою солідність та акуратність.

Мельничук Іванна

Фото: Pexels