Російський суд судитиме відомого блогера Юрія Дудя за пропаганду наркотиків


Московський суд розглядатиме адміністративну справу про пропаганду наркотиків у двох інтервʼю російського журналіста Юрія Дудя.

Ідеться про випуски з українським блогером Івангаєм (Іван Рудковський)та російським співаком Моргенштерном (Алішер Валєєв).

Про це з посиланням на правоохоронців повідомляє ТАСС.

«Офіційні психолінгвістичні судові експертизи, проведені в рамках адміністративної справи, підтвердили факти пропаганди наркотиків у двох інтервʼю блогера Юрія Дудя», — повідомила директор Ліги безпечного інтернету, член Громадської палати Росії Катерина Мізуліна.

Матеріали справи направили в Зюзінський районний суд Москви. Звинувачення йому висунули за ч. 1.1 ст. 6.13 КоАП (пропаганда наркотичних речовин з використанням інтернету). За цією статтею Дудю загрожує покарання у вигляді штрафу до 1,5 мільйона рублів (понад 563 тисяч гривень).

Ідеться про матеріали розслідування адміністративної справи, порушеної 23 квітня управлінням з контролю за оборотом наркотиків ГУ МВС Росії.

Зазначимо, що у всіх своїх інтервʼю Юрій Дудь перед запитаннями, які стосуються заборонених речовин, неодноразово наголошував, що «наркотики — це зло».

Джерело: ТАСС, babel.ua

Фото: Сплетник