Президент України розгляне питання обов’язкової вакцинації проти коронавірусу


Дві петиції на сайті президента про скасування примусової вакцинації проти коронавірусу в Україні набрали мінімальну необхідну кількість підписів для їх розгляду — по 25 тисяч підписів.

Ініціатором першої петиції є Дмитро Зінькевич. Її подали 23 вересня і станом на 22:00 вона набрала 25 121 голос.

Автор петиції просить президента та парламент «переглянути засоби впливу чиновників на людей» і заборонити «примусову вакцинацію населення».

«Не повинно бути такого, що люди вакцинуються протермінованими вакцинами під страхом звільнення з роботи чи неотримання заробітної плати. Прошу президента та міністра охорони здоровʼя надати людям право обирати, хочуть вони вакцинуватись чи ні. Ми вас підтримали на виборах — підтримайте ж тепер і Ви нас», — закликав Зінькевич.

У тексті автор вимагає повністю скасувати карантин, «безглуздий масковий режим» та вакцинацію, яка «вже стала примусовою для деяких верств населення». Водночас він пропонує залишити вакцинацію для охочих «і тільки на платній основі».

Ахрамєйко переконаний, що за 2021 рік Україна витратила з бюджету на «фейкову хворобу» 36 млрд гривень, які «не Ваші гроші та не гроші уряду, а наші гроші чесних платників податків». Автор петиції закликав думати насамперед про повернення зовнішніх боргів і «зупинити цю вакханалію».

Окрім цього, він вимагає не вести статистику коронавірусу і не згадувати про нього в новинах.

«Уже давно і так зрозуміло, що цим намагаються маніпулювати, дані про хворих і померлих, що не відповідають дійсності. Дуже багато випадків, коли просять родичів померлого записати, що від ковіда, і за це пропонують винагороду і допомогу в похоронах. […] роздули на весь світ так, немов ми всі перетворюємося в зомбі та врятує нас тільки маска і вакцина», — додав автор петиції.

Чоловік поскаржився, що українцям погрожують та шантажують звільненням із роботи заради збільшення відсотка щеплених.

«Уже зараз зрозуміло, що світова фейкова пандемія не закінчиться 2—3 дозами вакцини, будуть і далі всіх колоти раз на пів року або рік. І швидше за все, це всього лише перший пілотний проєкт», — наголосив Ахрамєйко.

Джерело: petition.president.gov.ua, Babel

Фото: Pexels