У США вчительці загрожує ув’язнення за самостійну вакцинацію учня


Вчителька з Нью-Йорка без медичної освіти та згоди батьків вакцинувала проти коронавірусу 17-річного школяра.

Тепер жінці загрожує в’язниця.

Про це повідомляє BBC.

Поліція повідомляє, що вчителька біології однієї з нью-йоркських шкіл Лора Руссо у себе вдома зробила щеплення 17-річному школяру. Вона не мала дозволу на проведення щеплень та згоди батьків.

54-річну вчительку затримали напередодні Нового року, а наразі відпустили додому. Суд має розглянути цю справу 21 січня. Жінці загрожує до 4 років ув’язнення.

У правоохоронців також є питання до того, звідки вчителька взяла вакцину та якого виробника. Наразі у США дозволили вакцинувати підлітків лише вакциною Pfizer.

У поліції кажуть, що хлопець хотів отримати щеплення. Проте ін’єкції можуть бути небезпечними, якщо їх неправильно зробити. Лікарі та ліцензовані медики мають переконатися, що вакцина не підроблена та придатна за терміном, а також запитати про історію хвороби пацієнта та спостерігати за реакцією на укол.

До поліції звернулися батьки хлопця, який розповів їм про щеплення. Зазначається, що мати підлітка виступала проти вакцинації від коронавірусу. Середня школа, де працювала Руссо, після розголосу відсторонила вчительку від викладання.

Джерело: BBC, Hromadske

Фото: Pexels