На Netflix вийшов детектив, в якому нічого не відбувається


20 вересня на Netflix вийшли 12 епізодів детективного серіалу “Злочинець” (Criminal). 

Вся дія в ньому відбувається лише в кімнаті для допитів, кабінеті, звідки ведеться спостереження за допитом, і коридорі поліцейської дільниці. 

Наразі, за словами критиків, це найцікавіший детектив 2019 року.

З 12 серій три були зняті з англійськими акторами і англійською мовою, решта – німецькою, французькою та іспанською мовами.

Сюжет кожної серії має завершений характер, а саме допит підозрюваного в злочині: у вбивстві, викраденні дитини, зґвалтуванні або транспортуванні нелегальних мігрантів.

Кожна серія – це гра. Поліцейські грають з підозрюваним, підозрювані і їхні адвокати грають з поліцією.

Декорацій тут менше, ніж в будь-якій виставі на театральній сцені. Але це лише підсилює зацікавленість до серіалу.

В ньому безліч продуманих деталей: по тому, як герой крутить в руці кулькову ручку, що лежала перед ним, можна визначити, бреше він поліцейським чи ні. Героїня, що зізналася і розплакалася, залишає слід губної помади на пом’ятому пластиковому стаканчику з водою.

В цьому і був авторський задум.

“Нам дуже сподобалася ідея роботи в обмеженому просторі, – каже в інтерв’ю BBC Джордж Кей, співавтор серіалу і один з авторів минулорічного трилера “Вбиваючи Єву”. – У будь-якій драмі навряд чи потрібно більше, ніж три кімнати. Завжди є сюжетне рішення, що дозволяє лише перейти з однієї кімнати в іншу. Ми просто міняємо їх і тим самим ускладнюємо сюжет і роль персонажів”.

“В акторів тут набагато більше відповідальності, тому що просто нікуди сховатися”, – говорить акторка Кетрін Келлі, що зіграла в одній з серій.

Джерело: bbc.com

Фото: netflix