Голова Верховної Ради підписав Закон про українську мову: усі постанови про його скасування відхилили


У вівторок, 14 травня 2019 року, одразу після розгляду Комітетом з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України зареєстрованих постанов про скасування голосування за Закон про мову Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної» і невідкладно передав йогона підпис чинному Президенту України Петру Олексійовичу Порошенку.

Всі постанови відхилені, і це відкриває нам шлях до підписання цього Закону, — проголосив він. — Сьогодні історичний день. Переконаний, що Президент України оперативно підпише його, і ще до кінця тижня текст Закону буде оприлюднено у Газеті «Голос України» та набуде чинності.

Голова Верховної Ради подякував усім авторам — всім, хто був долучений до написання цього закону — за титанічно проведену роботу.

Це була системна робота української команди, яка показала якісний і вагомий результат, — сказав він і окремо подякував громадським активістам за те, що були поруч, коли ухвалювався цей закон.

Фото: Max Pixel