5 причин не закохуватись в юристів


Юристи прекрасні, годі й казати. Але заради справедливості, варто знати про підводні камені стосунків з юристом.

Lойер називав основні причини, чому варто закохатися в юриста. Проте, як і будь-що у цьому світі, такі відносини мають не тільки позитивні, але й негативні сторони. Про які ми вирішили розповісти.

  1. Вони працюють понаднормово

Зустрічатись з юристом це, майже, те ж саме, що мати уявного друга. Загальновідомо, що юристи дуже зайняті роботою, працюють понаднормово, та навіть у вільний час, найбільш ймовірно, їхні думки зайняті вирішенням юридичних питань, складанням документів, електронних ділових листів тощо. Тому вам доведеться звикнути до вечерь на самоті.

  1. Вони перебувають у постійному стресі та напруженні

Робота юристів полягає у тому, щоб вирішувати чужі проблеми і навіть, якщо з часом вони вчаться «вимикати» емоції та фокусуватись на фактах, все ж це одна з професій, де не обійтись без стресу. Понаднормова робота, термінові завдання, відвування місць, які в найменшій мірі сповнені приязню та позитивом, як то суду, колоній, державних установ — усе це накладає певний відбиток на психологічний стан юристів, їх настрій. Робочі моменти не завжди вдається «залишити» на роботі, виходячи з офісу. Тому потрібно бути готовим до перевірок електронної пошти під час прийому їжі, дзвінків клієнтів у пізній час та до того, що допомагати в боротьбі із психологічних напруженням потрібно буде вам.

  1. З юристом сперечатись неможливо

Здатність чітко висловлювати свою позицію, базуючи її на фактах, логічних висновках та підкріплюючи доказами, юристи використовують не тільки у залі судового засідання, але й у побутовому житті.

Звісно, у стосунках не уникнути суперечок. Проте сперечаючись з адвокатом, будьте готовими до залучення свідків у вигляді вашого сусіда зі сходової клітки чи до наявності у вашого партнера чи партнерки більшої кількості доказів вашої неправоти, ніж ви могли собі уявити.

  1. Вони дивляться на світ крізь призму права

Якщо розмова починається з вашої розповіді про знайому та її пошуку квартири, не дивуйтесь, якщо продовжиться вона з його доповнень із цивільного права та норм про оренду житла. Як би там не було, важко заперечувати, що право нас оточує усюди, ось тільки юристи оцінюють ці події своїм професійним поглядом. Так, іноді ці юридичні довідки бувають незрозумілими та нудними, проте, ми переконані, завжди корисними.

  1. Юристи знають, що вони неперевершені

Вони розумні, успішні та заможні. Навіть, якщо ви й самі це знаєте, вам все одно про це розкажуть, а потім ще раз нагадають. Можливо, це додає впевненості й самим юристам, яким це усвідомлення необхідне в професійному плані, для того, щоб у сукупності з теоретичними знаннями, доказувати свою позицію, переконувати суд, бути лідером серед колег.

Фото: Pexels