10 корисних сайтів, на яких можна здобути нові знання та навички
В світі існує стільки цікавих речей, які хотілося б дізнатись та стільки вмінь, які було б круто освоїти. Проте, погодитеся, навчання – процес складний, тривалий та часом рутинний.
Якщо ви вже маєте знання у якійсь сфері, то підвищити їх рівень краще в більш серйозній формі: на курсах, семінарах чи конференціях, проте для вивчення основ вам можуть стати в нагоді програми та сайти, які орієнтовані на молодшу аудиторію, але при цьому є корисними і для дорослих, ті, які подають інформацію просто та оригінально.
За допомогою цих 10 сайтів, ви зможете вивчити основи програмування, дізнатись факти про усі історичні події чи космос, навчитись швидко друкувати або дізнатись, як звучать усі мови світу.
Космічний сайт, на якому можна відчути масштаби Всесвіту, співвідношення планет відносно сонця та одних з одними по розміру та відстані, дізнатися, з якою швидкістю рухається світло та навіть порівняти розміри Юпітера та Європи. Сайт працює кількома мова, серед яких можна обрати українську.
2. CodeMonkey
Дитяча гра для вивчення програмування, в якій ви крок за кроком разом проходите певні місії, що пов’язані між собою, а тому це перетворюється на захопливу розвагу, яка приносить вам задоволення та корисні знання одночасно.
На цьому сайті ви можете почути, як звучать найбільш розповсюджені фрази в будь-якій країні, в будь-якому регіоні чи місті. Потрібно обрати ту місцевість, що вас цікавить та натиснути на символ, що зображує чоловічка. Ви й самі можете долучитись до розвитку проекту, записавши фразу, яка передасть особливості розмовної мови у вашому регіоні.
4. Labuat
Для вас обирають пісню однойменного іспанського гурту, а ви створюєте кліп тільки за допомогою мишки та віртуального чорнила – просто, красиво та елегантно. Ви можете відчути себе справжнім кліпмейкером.
А за цим посиланням — добірка безглуздих сайтів. Серйозно, ніхто не знає скільки їх там. Кожне натискання кнопки приведе вас на наступний. Будете ви дивитись, як перегортаються кольорові аркуші, слухати музику хіппі чи тягнути за допомогою мишки середній палець віртуальної руки – обирати не вам, рендомізатор має безліч варіантів, які ніколи не повторюються.
Безкоштовний сайт зі зручним інтерфейсом, де вас навчать друкувати наосліп за допомогою онлайн-тренажеру всього за 15 уроків. Все, що вам треба буде зробити – це обрати мову, сліпим набором якої хочете оволодіти, та виконувати завдання. Серед запропонованих є й українська. Корисна навичка в час, коли потрібно встигати більше.
7. Neon Flames
На цьому ресурсі ви не створите малюнок в звичному його понятті, зате ви легко зможете намалювати зоряне небо. 8 неонових кольорів, які утворюють сяючі розводи, допоможуть розслабитись, забути про час та відтворити глибину нічного небесного простору на своєму моніторі. Включіть легку музику, відкиньтесь на спинку крісла та розслабтесь, насолоджуючись процесом малювання.
Сайт, на якому все населення нашої планети зібрано в одному місці, зображено у вигляді маленьких чоловічків, колір яких відповідає певному континенту. Навіть, щоб переглянути усі символи, потрібен певний час, а ще ви можете слідкувати за тим, з якою швидкістю росте населення нашої планети, та дізнатись чому саме такими кольорами позначили населення того чи іншого континенту.
Проста цікава гра, сенс якої в тому, щоб підставляти під кульки, що випадають з маленького отвору, довільні лінії. Падаючи, кульки відскакують від ліній і видають певний мелодійний звук – він залежить від швидкості падіння кульки. Продумуйте, будуйте шлях кульки – свою мелодію.
10. Histography
Дуже крутий дизайн цього ресурсу притягує увагу та робить вивчення історії більше захопливим. Усі історичні події розбиті по категоріях, як то музика, війна, політика, винаходи тощо, а усі події з тієї чи іншої категорії зображені у формі дрібних точок на осях, обравши одну, ви можете прочитати текстовий матеріал про цю подію, переглянути відео чи дізнатись про інші події, що з нею пов’язані.