Відважний пенсіонер зупинив і знешкодив озброєного грабіжника

У штаті Огайо літній пенсіонер із ціпком зупинив озброєного грабіжника, який втікав від поліції.

Чоловік, якого поліція назвала Біллом (справжнє ім’я не розголошується в цілях безпеки), чекав свою внучку біля бібліотеки Коламбуса. Побачивши молодого хлопця, що тікає від поліції, дідусь проявив відважність та рішучість і, швидко оцінивши ситуацію, змусив злочинця «пригальмувати» обличчям об асфальт. Він поставив максимально витончену підніжку, що більше нагадує балетне па або прийом з капоейри. Юнак упав, упустивши пістолет, і поліцейські змогли його заарештувати. Погляньте самі:

У мене був один єдиний шанс, і мені довелося зробити вибір: або я дію, або залишаюся стороннім спостерігачем.

У поліцейському департаменті Коламбуса заявили, що якби не Білл, то хлопець напевно був би вже мертвий, оскільки поліцейським, які не могли його наздогнати, довелося б стріляти на поразку.

Не можна недооцінювати літніх людей з тростиною: в кожному дідусеві з паличкою криється борець з організованою злочинністю.

Білл оцінив ситуацію так швидко, як тільки міг, при цьому тримаючи тростину в руці. Він чув, як офіцери кілька разів кричали, щоб підозрюваний кинув пістолет. Білл розповів, що офіцери трохи відстали від нього, тому він зробив все можливе, щоб допомогти схопити збройного злочинця, — повідомили в поліції Коламбуса.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *