Платформа для стартаперів: знайди свого «бізнес-ангела»

В Україні діє майданчик, де підприємці, які бажають реалізувати свій стартап, знаходять приватних інвесторів (бізнес-ангелів), seed-фонди, венчурні фонди та інших інвесторів, які пропонують інвестиції в приватні компанії.

Це свого роду інвестиційна платформа для стартаперів та інвесторів.

Можливості для підприємця
Проект допомагає початківцям і досвідченим підприємцям знайти фінансування для інвестиційних проектів та існуючих бізнесів.

Робота підприємця з пошуку інвестицій починається з заповнення заявки на пошук інвестицій. Всі заявки щодня публікуються на сайті startup.ua в базі інвестиційних проектів.

За допомогою даного майданчика також можна вигідно продати свій бізнес, швидко і грамотно скласти бізнес-план або іншу документацію, яка необхідна при спілкуванні з потенційним інвестором.

Можливості для інвестора

Є можливість підбирати проекти для інвестування в базі інвестиційних проектів. Тут можна вибирати компанії за кількома критеріями одночасно, а також запитувати додаткову інформацію щодо проектів, які зацікавили найбільше.

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

  1. Колясик сказав:

    Генератор ідей шукає ненормального інвестора .Нормальним також є пропозиції.Ідеї : нормальні, НЕ дуже нормальні , бредові ,дебільні.Тому ,хто прочитав, не обов”язково цікавитися ,якШО НЕ цікаво.Важливо передати цю інформацію тим ,хто зацікавлений .Впевнений ШО зацікавлений інвестор віддячить за це йому щиро.Продам ідею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *