Адмінарешт за придбання та зберігання наркотиків в невеликих дозах хочуть відмінити

Положення КпАП в частині застосування адміністративного арешту та порядку перегляду постанов про адміністративні правопорушення в апеляційному порядку пропонують змінити.

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу урядовий законопроект №6401 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо удосконалення положень Кодексу з урахуванням практики Європейського суду з прав людини з питань застосування адміністративного стягнення у вигляді адміністративного арешту».

Зміни будуть стосуватись статті 294 КпАП, зокрема зменшення терміну апеляційного перегляду справ про застосування стягнення у вигляді адміністративного арешту до трьох днів.

Крім того, в окремих статтях КоАП пропонується виключити покарання у вигляді адміністративного арешту, збільшивши при цьому граничні межі інших видів стягнень. Зокрема, за незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах пропонується накладати штраф від 30 до 50 НМДГ (від 510 грн до 850 грн) або громадські роботи на строк від 20 до 60 годин, виключивши при цьому адмінарешт до 15 діб.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *