Відкрита рання реєстрація на Kyiv Arbitration Days


Асоціації правників України організовує конференцію під назвою «Kyiv Arbitration Days 2019: Think Big!», що відбудеться 13 вересня 2019 року у Fairmont Grand Hotel Kyiv, Україна.

Координатором програми є Ірина Назарова, керівник Комітету з альтернативних вирішень спорів Асоціації правників України, керуючий партнер адвокатської компанії ENGARDE.

Kyiv Arbitration Days були засновані у 2011 році. Конференція була задумана для того, щоб поставити Україну на арбітражний ландшафт і відкрити можливості для обміну між українською арбітражною спільнотою та рештою світу.

Ідея спрацювала добре. Kyiv Arbitration Days зарекомендували себе як глобальна подія в міжнародному арбітражі.

Арбітражна промисловість, здається, щодня змінюється. Конференція охоплюватиме поточні тенденції в галузі та дасть змогу зрозуміти відповідний спосіб навігації в сьогоднішньому складному світі.

Конференція об’єднує всесвітньо відомих експертів у цій галузі, які поділятимуть більш глибоке розуміння питань, що впливають на промисловість сьогодні.

Конференція дає прекрасну можливість для провідних міжнародних арбітражних експертів зустрітися зі своїми європейськими та українськими колегами та створить нові та перспективні можливості майбутньої співпраці.

Деталі на сайті.