В Індії схопили банду грабіжників, які натренували домашніх мавп обкрадати перехожих


В індійському місті Делі поліція затримала двох чоловіків, які за допомогою домашніх мавп грабували перехожих.

Вони натренували тварин нападати на людей, викрикуючи та стрибаючи навколо жертв. Поки люди панікували, ділки хапали в них гаманці або телефони.

Про це пише The Indian Express.

Так, поліція Делі затримала 26-річного Балвана Ната та 23-річного Вікрама Ната разом із мавпами в районі Чираг на півдні міста. Правоохоронці заявляють, що ті використовували домашніх тварин для нападу на людей та пограбування. Ділки навчили мавп «погрожувати» жертвам, і поки люди були налякані або розгублені, вони їх грабували.

Слідчі виявили, що чоловіка фактично оточили: змусили сісти у машину, а поруч посадили мавп.

Щоб знайти грабіжників правоохоронці розгорнули цілу операцію ㅡ перевірили безліч систем відеоспостереження у районі та направили інформаторів для збору даних.

«Ми провели кілька рейдів у Делі та навколо нього, щоб затримати підозрюваних. У четвер ми отримали підказку, що двоє чоловіків були біля автобусної зупинки «Чираг» із мавпами. Наша команда кинулася туди й затримала чоловіків разом із тваринами», ㅡ розказали у поліції.

Поліцейські виявили, що ділки працювали музикантами на весіллях та інших заходах. Своїх мавп вони спіймали у джунглях близько трьох місяців тому. Наразі їм закидають пограбування та експлуатацію тварин. Їхніх хвостатих спільників відправили до SOS-центру дикої природи.

Джерело: indianexpress.com, hromadske.ua

Фото: Pexels