На Сумщині псевдофельдшер колов пенсіонерам снодійне замість вакцини та обкрадав їх


У Сумській області  місцевого жителя, який під виглядом вакцини вколов пенсіонерам снодійне та обкрадав їх, засудили до 7 років та шести місяців позбавлення волі з конфіскацією всього майна, крім житла.

Про це повідомила пресслужба прокуратури.

Суд визнав чоловіка винним у розбійному нападі, підпалі будинку пенсіонерів та викраденні документів (ч.3 ст.187, ч.2 ст.94, ч.1 ст.357 Кримінального кодексу).

«У травні 2021 року в с. Озаричах Конотопського району до будинку пенсіонерів прийшов чоловік, який представився фельдшером і запропонував їм вакцинуватися проти COVID-19, оскільки вони перебувають у зоні ризику.

Господарі будинку погодилися, але «фельдшер» замість вакцини вколов пенсіонерам снодійне. Чоловік почекав, доки вони заснуть, і став шукати в їхніх речах гроші та інші цінності.

Коли 79-річна жінка прийшла до тями, нападник став завдавати їй ударів і вимагати гроші. Не отримавши бажаного, він забрав мобільний телефон і банківську картку. А втікаючи підпалив веранду, щоб у такий спосіб приховати свій злочин», — ідеться у повідомленні.

Пенсіонерам вдалося самостійно загасити пожежу та викликати поліцію.

Згодом встановили, що чоловік готувався до злочину заздалегідь: у нього знайшли записи з даними потерпілих, пляшечки зі снодійним та шприци.

Джерело: sumy.gp.gov.ua, lb.ua

Фото: Pexels