У Миколаєві викрили групу осіб на чолі з адвокатом, яка займалась порнобізнесом


Слідчі Миколаївської області спільно зі співробітниками СБУ задокументували злочинну діяльність чотирьох жителів м. Миколаєва, які здійснювали незаконну діяльність по організації та наданню сексуальних послуг на території м. Миколаєва (ч.2 ст.303 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської обласної прокуратураи.

За даними слідства, двоє братів, 27 та 29 років, один з яких є місцевим адвокатом, знаходили на інтернет-ресурсах молодих жінок та пропонували їм надавати платні сексуальні послуги у саунах. За бажанням клієнтів та грошову винагороду адміністратори саун (банщики) організовували надання сексуальних послуг.

Немає опису світлини.

Крім того, зловмисники організували діяльність інтернет-порностудій, які обладнали спеціальною технікою, освітлювальними приладами, вебкамерами, комп’ютерами та меблями. Відеотрансляції відвертого та порнографічного змісту через різні сайти в режимі онлайн здійснювали понад 10 дівчат, які працювали позмінно.

За попередніми даними заробітки зловмисників сягали понад 100 тис доларів в місяць.

У рамках розслідування правоохоронці провели 18 обшуків, у ході яких припинили діяльність 3 порнографічних студій, 2 саун, в яких надавалися платні сексуальні послуги. Вилучено комп’ютерну техніку, банківські картки, телефони, блокноти з записами, а також грошові кошти в сумі близько 40 тисяч доларів США та 15 тисяч гривень, отриманих внаслідок злочинної діяльності.

На зображенні може бути: 1 особа, гроші та текст

Двох братів затримано у порядку ст. 208 КПК України. Одному із затриманих, який є адвокатом, керівником Миколаївської обласної прокуратури повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 303 КК України. Ще одному затриманому та двом адміністраторам саун також повідомлено про підозру.

Стосовно двох братів судом обрано запобіжні заходи: одному тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 181 тис. гривень, другому – домашній арешт. Слідство триває.

Джерело: Facebook.com/mykprok

Фото: Pexels