У Львівській області затримали священника, який торгував зброєю та зберігав її навіть у церкві


На Львівщині священник незаконно продавав через інтернет вогнепальну зброю та боєприпаси, які зберігав у церкві. Його вже двічі притягували до відповідальності за подібні злочини.

Про це повідомив Департамент карного розшуку.

У квітні 2021 року правоохоронці отримали інформацію про те, що житель одного з селищ Львівщини незаконно продає вогнепальну зброю та боєприпаси. З покупцями він спілкувався через інтернет.

Він купував травматичну та газову зброю, переробляв її на вогнепальну та надсилав поштою. Разом із цим він усіма силами намагався зберегти анонімність.

Правоохоронці протягом декількох місяців документували злочинну діяльність. З’ясувалося, що зброєю торгував 47-річний священник однієї із церков Львівській області. Раніше його вже двічі притягували до відповідальності за аналогічні злочини.

Священника затримали 9 червня.

Правоохоронці провели обшуки й вилучили зброю, боєприпаси, документи, а також інші речові докази, які підтверджують причетність чоловіка до злочину. Зброю та боєприпаси він зберігав навіть у церкві. Чоловікові вже повідомили про підозру у злочині, незабаром суд обере йому запобіжний захід.

Джерело: hromadske.ua

Фото: Pexels