У Господарському суді Івано-Франківської області облаштували кімнату для адвокатів


Господарський суд Івано-Франківської області з метою забезпечення зручності виконання професійних обов’язків адвокатів та представників сторін, створення комфортних умов для ознайомлення з матеріалами справи, надання відвідувачам суду можливості своєчасної та якісної підготовки до судового засідання облаштував для них спеціальну кімнату.

Про це повідомила пресслужба суду.

Кімната для адвокатів та представників сторін знаходиться на першому поверсі  суду у кабінеті №4 та відкрита для відвідувачів протягом усього робочого часу згідно розкладу роботи суду. Розташування кімнати біля канцелярії суду є зручним, адже відвідувачі одразу зможуть подати документи на реєстрацію. Кімната оснащена комп’ютерами, що дає можливість набрати потрібний текст або завантажити збережену інформацію зі з’ємного носія.

Відвідувачі мають можливість ознайомитись з матеріалами справи,  написати заяву та інше.

Крім того, в кабінеті №3 працівник суду надасть допомогу в доступі відвідувачам до інтернет ресурсів (законодавства, Єдиного державного реєстру судових рішень, веб-порталу «Судова влада України», офіційного веб-сайту суду) при ознайомленні з матеріалами справ та отриманні копій судових рішень.

Фото: Pexels