У Дніпрі влада пообіцяла вакцинованим містянам безплатний проїзд та знижки на квитки в кіно


Влада Дніпра вирішила пришвидшити темпи вакцинації населення проти коронавірусу, надаючи щепленим двома дозами містянам безкоштовні місячні абонементи на проїзд у громадському транспорті та знижки на квитки в кіно.

Таке розпорядження 2 серпня підписав міський голова Борис Філатов

Про це повідомляє пресслужба мерії.

Влада також розглядає можливість дозволити вакцинованим людям ходити в кіно без масок. Наразі профільному департаменту міськради доручили надати пропозиції стосовно роботи з кінотеатрами.

Рішення щодо безкоштовних місячних абонементів на проїзд має ще розробити Департамент транспорту та затвердити виконком.

Як уточнив Філатов у Facebook, ідеться про проїзд в електротранспорті й метро.

Також у місті хочуть організувати два заходи для тих, хто вакцинувався (окремо для молоді й окремо для літніх людей).

А ще розпорядженням зобов’язали усіх працівників виконавчих органів, комунальних підприємств, установ та закладів міської ради вакцинуватися до 15 жовтня. Тих співробітників, які цього не зроблять, змушуватимуть щотижня надавати довідку про відсутність коронавірусної хвороби (крім тих, у кого є відповідні медичні протипоказання, з наданням підтверджувальних документів).

«Тепер усі мої підлеглі зобов’язані бути вакцинованими. А якщо не хочуть, то нехай за свої гроші щотижня надають довідку про негативний ПЛР-тест (як у мерії Нью-Йорка). Або звільняються», — написав мер у Facebook.

Нагадаємо, у МОЗ раніше повідомляли, що під час наступної хвилі епідемії та локдауну в Україні вакцинованим людям можуть надати певні привілеї. Зокрема, їм можуть дозволити відвідувати ресторани та кінотеатри.

Водночас маски носити поки що все ж доведеться.

Джерело: dniprorada.gov.ua, hromadske.ua

Фото: Pexels