Суддя дозволила адвокату відстрочити термін подання документів, щоб він мав час подивитись з сином бейсбол


Суддя задовольнила клопотання адвоката про перенесення крайнього терміну подання документів на два дні, щоб він і його син могли спостерігати за грою бейсбольної команди «Washington Nationals» в плей-офф.

Старший районний суддя Сполучених Штатів окружного суду округу Колумбія Розмарі М. Коллаєр задовольнила клопотання адвоката Джея Фрідмана, після того, як його опонентка з Міністерства юстиції США не заперечувала проти цього, повідомляють  Washington PostAbove the Law та Law.com, передає ABA Journal.

Професійна бейсбольна команда «Washington Nationals» почала цей бейсбольний сезон, програвши 31 зі своїх перших 50 ігор, — написав Фрідман у своєму клопотанні. — З тих пір, почасти завдяки неослабній підтримці дев’ятирічного хлопчика, тісно пов’язаного з нижчепідписаним адвокатом, колеса справедливості повернулися, і команда по праву просунулася глибоко в плей-офф.

Дев’ятирічний хлопчик та адвокат хочуть провести ніч за переглядом бейсболу і відвідати завтрашню гру, якщо це будет необхідно.

Фрідман практикує в сефрі екологічного права, зазначає Washington Post.

Адвокати на телебаченні борються за все і ведуть себе так, ніби це Третя світова війна, але моя колега з Міністерства юстиції — дуже приємна і поважна людина, — сказав Фрідман газеті Washington Post. — Вона прислала мені записку вчора вдень зі словами: «Нам всім це сподобалось [клопотання — ред.]. Ми показуємо це всьому офісу».

Фото: Pexels