Студентка-юристка повідомила в поліцію про зґвалтування після лекцій про сексуальне насильство


Студентка юридичного факультету повідомила про своє зґвалтування в поліцію після того, як лекції про сексуальне насильство викликали спогади про те, що їй довелося пережити.

25-річний Джей Грем з Келсо був затриманий поліцією після того, як його жертва розповіла своїм батькам про те, що він зробив, пише ВВС.

Його обвинувачували в зґвалтуванні та сексуальному насильстві. Він визнав себе винним в Високому суді в Единбурзі.

Грем в період з липня 2006 року по липень 2011 року переслідувала дівчину, ім’я якої заборонено розголошувати з юридичних причин. Їй було всього вісім років, коли Грем почав на неї нападати.

Суду повідомили, що дослідження дівчини спонукали її розповісти батькам про те, що сталося.

Прокурор Анджела Грей заявила суду:

Позивачка отримала місце в університеті для вивчення права. Деякі заняття, які вона відвідувала — про докази і сексуальне насильство — повертали спогади про те, що трапилося з нею в дитинстві.

Вона сказала, що її батьки згодом помітили зміни в її поведінці, і вона в кінцевому підсумку розповіла їм, що сталося в листопаді минулого року.

Позиція обвинуваченого полягала в тому, що під час інцидентів він не знав, що його дії будуть кваліфікуватися як зґвалтування.

Обвинувачений був допитаний поліцією і прийняв скаргу заявника про те, що трапилося. Обвинувачений заявив, що відчуває відразу і хотів би повернутися і перешкодити собі що-небудь зробити, — повідомили у правоохоронних органах.

Фото: Max Pixel