Співзасновник PatentBot Валентин Півоваров повідомив про вихід з проекту


Керуючий директор та один із засновників PatentBot Валентин Півоваров виходить з проекту.

“Для мене PatentBot – це проект, який продемонстрував, що доступ до правосуддя з допомогою технологій дійсно можливий. І що важливо: не лише в Україні, а й у світі. За півтора роки роботи, ми допомогли більш ніж 1 000 клієнтів у 30 країнах світу. Я здобув безцінний досвід побудови бізнесу, роботи з інвесторами та медіа, виступів перед тисячною аудиторією, який важко було б отримати у проекті з менш стрімким розвитком.

Рішення про вихід з PatentBot було нелегким. Вважаю неправильним називати усі причини, так як вони стосуються внутрішньої структури компанії. Але перетворити ідею в крутий працюючий бізнес іноді не достатньо для довготривалої залученості у проект. Усі продукти продовжують функціонувати, а для мене прийшов час нових викликів та руху далі. Я продовжую розвивати legal tech ком’юніті Kyiv Legal Hackers та писати для Forbes US. Про нові проекти повідомлю з часом”, – розповів Loйер Валентин Півоваров.

Також Валентин розвиває авторский Telegram-канал legaltech, у якому ділиться основними новинами індустрії та власним досвідом.

На український ринок PatentBot вийшов в липні 2017 року, пізніше масштабувався на ринок США та ЄС. У січні 2018 року PatentBot був визнаний “Ботом року” за версією американської платформи ProductHunt. Це стало значним поштовхом для розвитку на американському ринку.

В травні 2018 року проект був оцінений в $750 000 до моменту старту роботи в ЄС і отримав інвестиції від акселератора в Гонконзі. Валентин Півоваров і CTO PatentBot Володимир Ярославський з травня по вересень 2018 року проходили акселераційну програму від локального акселератора Betatron. В грудні 2018 року PatentBot розпочав роботу на ринку Азії.