Рада адвокатів Британії використала ШІ, щоб запустити додаток проти харасменту


Адвокати зможуть записувати і повідомляти про неналежну поведінку одним натисканням кнопки.

Рада адвокатів Великої Британії об’єдналася з американським технологічним стартапом, щоб допомогти боротися з цькуванням на робочому місці серед адвокатів, пише британське юридичне видання Legal Cheek.

«Talk to Spot» — додаток, створений на основі штучного інтелекту, який розроблений підприємцями в Силіконовій долині, штат Каліфорнія, та дозволяє своїм користувачам анонімно повідомляти про випадки переслідування та залякування на робочому місці.

Рада адвокатів каже, що інструмент, який вже використовується в ряді американських організацій, допоможе адвокатам висловити і одночасно зафіксувати недоречні моменти на роботі. Користувачі, які залишаються анонімними, матимуть можливість або зберегти звіт для власного користування, або роздрукувати його і відправити в свої палати, роботодавцю або іншим професійним організаціям.

Рада адвокатів підкреслює, що «жодна людина» (навіть команда-розробник або Рада адвокатів) не побачить, що адвокат записав в додатку, якщо тільки він не вирішить представити звіт Раді адвокатів.

Коментуючи новий інструмент, голова Ради адвокатів Річард Аткінс сказав:

Не дивлячись на те, що адвокати носять перуки і мантії в суді, ні на секунду не слід думати, що адвокатура не використовує технології. Папір зникає з наших судів, і більшість членів адвокатури використовує ноутбуки, а не великі паперові пачки, загорнуті в рожеву стрічку.

Він додав: Додаток «Talk to Spot» — це ще одне інноваційне використання технології, яка дозволить адвокатам швидко і анонімно повідомляти про будь-якe неналежну поведінку, з якj. вони стикаються.

Цей крок був зроблений після того, як глобальне опитування майже 7000 юристів виявило шокуючий ступінь знущань і сексуальних домагань, які зачіпають як чоловіків, так і жінок. Один з двох респондентів жіночої статі і кожен третій респондент чоловічої статі повідомляли про знущання, в той час як кожна третя жінка і кожен четвертий чоловік повідомляли про сексуальні домагання на робочому місці. Ще одне дослідження показало, що державні юристи по всьому світу частіше піддаються на роботі цькуванню і сексуальним домаганням, ніж співробітники приватних юридичних фірм.

Переклад: Іванна Мельничук

Зображення: Laundrymat.tv