Прем’єр Нідерландів переконаний, що Сенат підтримає Угоду про асоціацію Україна-ЄС


Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що Сенат країни 30 травня підтримає Угоду про асоціацію між Україною і ЄС. А після цього Угоду зможе ратифікувати уряд Нідерландів.

Повідомлення передає Радіо Свобода.

Мій прогноз, що сенат підтримає це наступного тижня. Після чого нідерландський уряд зможе ратифікувати Угоду про асоціацію. Це має відбутися наступного тижня, у вівторок. Ми мали добрі дебати щодо цього минулого вівторка, відтак тепер можемо проголосувати і ратифікувати її. Це дуже позитивно для ЄС, для України, а також для Росії, тому що це допоможе стабілізувати ситуацію у регіоні, – сказав прем’єр Нідерландів.

Нагадаємо, 23 травня відбулись дебати у Сенаті Нідерландів щодо ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС. У Сенаті утворилась більшість на підтримку цієї Угоди.

Звертаємо увагу, що Угода про асоціацію з Україною не є етапом на шляху до членства в ЄС зараз або в майбутньому, не включає гарантій колективної безпеки, не веде до будь-яких форм обов’язкового військового співробітництва та не дозволяє українцям працювати в ЄС.