PravoSud – новий сервіс, який допоможе підготовутися до судового засідання


Технології в юридичній сфері виходять на новій рівень. Сьогодні це не лише засіб надання послуг клієнтам, а й невід’ємна частина юридичного бізнесу.

Lойер продовжує розповідати про інноваційні проекти в сфері юриспруденції. Сьогодні в ракурсі нашої уваги – аналітична система PravoSud.

Вже навесні українські розробники готуються представити цілу систему для юристів усіх галузей права. Призначена вона в першу чергу для тих, хто працює в сфері вирішення спорів. Автори проекту запевняють, що правникам більше не доведеться використовувати безліч додатків, а достатньо буде лише одного веб-сервісу.

Як розповідають розробники платформи, система здатна забезепчити точний пошук серед більше ніж 77 млн документів, що на даний момент нараховує реєстр судових рішень, а також здійснювати аналіз судової практики. Можливість прогнозувати дії судді та розвиток судового процесу, оцінювати ефективність конкурентів, шукати адвокатів, виявляти тенденції – це далеко не весь перелік переваг нової платформи. Звучить як фантастика, тож ми вирішили розібралися детальніше.

За словами авторів проекту, в березні 2019 року планується старт закритої тестової версії платформи PravoSud. Але вже зараз на офіційному сайті системи відкрито запис на пробне тестування.

«Коли ми говоримо юристам про значне скорочення часу на виконання щоденної роботи, виникає подив. Але це є дійсно можливим. Згідно досліджень Boston Consulting Group, застосування технологій дозволяє автоматизувати до 50% рутинних процесів. У фахівців з’являється час працювати над більш глобальними, творчими завданнями. На даний момент наша мета продемонструвати правникам України плюси оптимізації за допомогою впровадження аналітичної системи PravoSud. Сервіс здатен допомогти користувачеві у вирішенні більшості завдань, що виникають в процесі підготовки до судового засідання» – розповів Михайло Вертепа, правник, керівник проекту TM PravoSud.

Основна мета сервісу полягає в допомозі юристу швидко знаходити потрібну судову практику та будувати правильну правову позицію. Саме на подібну роботу юристи витрачають від декількох годин до кількох днів.

Автори проекту переконані, що сервіс допоможе автоматизувати значний обсяг роботи правників та, як результат, зробити процес підготовки до судового засідання набагато ефективнішим.