Опубліковано графік семінарів з підвищення кваліфікації адвокатів на 2019 рік


Комітет з підвищення професійної кваліфікації розробив та оприлюднив графік проведення семінарів, тренінгів та практикумів з підвищення кваліфікації адвокатів на 2019 рік.

У графіку зазначені безкоштовні семінари в регіонах, спільні заходи НААУ з журналом «Право України» і тренінги, які проводяться в рамках програми Ради Європи HELP.

Прес-служба НААУ нагадала, що відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» під час здійснення адвокатської діяльності адвокат зобов’язаний підвищувати свій професійний рівень. Загальна організація процесу підвищення кваліфікації адвокатів в  Україні здійснюється Національною асоціацією адвокатів України, Радою адвокатів України та реалізується НААУ, радами адвокатів регіону, Вищою школою адвокатури НААУ, ВКДКА та кваліфікаційно-дисциплінарними комісіями адвокатури.

Порядок підвищення кваліфікації адвокатів України встановлює, що за основу оцінювання підвищення кваліфікації адвокатів приймається система залікових балів. Один заліковий бал дорівнює одній годині навчання. Адвокат має отримати не менше 30 залікових балів протягом 3-річного періоду оцінювання. Адвокат має отримати не менше 10 залікових балів кожного року. Надлишок залікових балів, отриманих протягом трирічного періоду оцінювання, може бути перенесений до наступного трирічного періоду.

Адвокату України зараховуються академічні години та/або залікові бали підвищення кваліфікації, отримані на відповідних заходах, проведених та/або визнаних організацією-підписантом Меморандуму ССВЕ «Про взаємне визнання транскордонного підвищення кваліфікації адвокатів».

Розклад заходів Вищої школи адвокатури можна переглянути тут.

Графік проведення семінарів, тренінгів та практикумів з підвищення кваліфікації адвокатів на 2019 рік доступний за посиланням.

Фото: StockSnap.io