#mypathtolaw — перші два роки я не міг зрозуміти лекцій: юристи розповідають про труднощі в кар’єрі
Юрист та викладач Екстерського університету Метью Шенон (Matthew Channon) започаткував хештег #mypathtolaw, за яким юристи з непривілейованих сімей розповідають про свій шлях до кар’єри.
Про це пише The Guardian.
Так, згідно з Sutton Trust, 74% суддів і 71% адвокатів з Великої Британії отримали освіту у приватних школах, проте не всі юристи мали такі привілеї. Сам Шенон був першим у сім’ї, хто вступив до університету.
Один з юристів, що відповів на флешмоб — Каве Бейштізаде (Kaweh Beheshtizadeh).
У 23-річному віці він втік із Ірану і прибув до Великобританії у 2004 році. Не знаючи англійської, проте маючи непереборне бажання вивчати право, яке виникло після правової допомоги юриста, який допомагав йому у справі про надання притулку, він вивчав англійську мову та вступив на юридичний курс в Університет Гламурган, після чого почав отримувати юридичну освіту в Лондонському університеті Метрополітен. Він записував лекції та знову слухав їх вдома.
Ще одну історію розповіла Люсі Хогарт (Lucy Hogarth).
Її матір мала проблеми з психічним здоров’ям, тому Хогарт виховували інші члени сім’ї та підтримувала благодійна організація, яка заплатила за її навчання в школі-інтернат.
Вона отримала місце в Шеффілдському університеті для вивчення психології, але їй було відмовлено в допомозі з фонду допомоги; їй сказали, що її фінансові обставини не були непередбачені і що вона «не повинна вступати в університет, якщо вона не може дозволити собі це». Щоб заплатити за навчання, вона працювала в магазинах і пабах, прибирала будинки.
Хогарт вважає, що мати інший соціальний бекграунд може бути перевагою в законі:
У деяких областях практики ви зможете краще ставитися до своїх клієнтів і зрозуміти, що вони проходять. Юристи повинні знайти сферу права, в якій вони можуть бути самими собою.
Більше надихаючих історій ви знайдете за хештегом #mypathtolaw в соціальній мережі Twitter.