Кому заповідають гроші мільйонери: 5 найдивніших випадків


Хоч більшість мільйонерів не любить викидати гроші на вітер, але, мабуть, в старості вони розуміють, що витратити їх для свого задоволення вони вже не встигнуть, але розважитись можна, заповівши увесь свій капітал, скажімо, домашнім улюбленцям, або Сатані.

Складаючи заповіти, вони досить-таки часто дають волю своїй фантазії, складають заповіти з умовами, які практично неможливо виконати, або ж обирають доволі екстравагантних спадкоємців.

Подяка за службу

54-річний шофер Жан Лаборд в один день став мільйонером. Він не виграв в казино чи лотерею, а просто отримав спадок у розмірі $ 1 млн від свого роботодавця, колишнього глави нью-йоркської компанії звукозапису Wind-Up Records Алана Мелтцера. Ошелешений раптовим грошовим щастям водій пообіцяв щороку приносити на могилу свого щедрого шефа квіти.

Ще $ 500 тис. багатій заповів швейцару свого будинку на Манхеттені Шамілю Деміражу.

До слова, екс-дружині, з якою мільйонер прожив 13 років і розлучився за рік до своєї смерті, він не залишив ні долара.

Все собаці

Теж своєрідну подяку за службу від американця Роджера Доркаса отримав у спадок його улюблений пес Максиміліан. Все своє майно – $ 64 млн. — він заповів своєму чотириногому другу.

Молодій вдові — 24-річній дружині-актрисі Уенді Дітріх — не залишилося нічого. Жінку це не на жарт розлютило. Вона намагалася через суд відвоювати статки покійного чоловіка, втім у неї нічого не вийшло. Та все ж вона не розгубилася і знайшла вихід із ситуації, до того ж доволі оригінальний — вийшла заміж за багатого пса, у якого до того ж був паспорт громадянина США, банківський рахунок, картка соціального страхування, і оформила опікунство.

Любов до собак проявила і внучка засновника компанії з переробки нафти Quaker Елеонора Річі, яка заповіла свої статки власним собачкам. У дитинстві їй не дозволяли мати домашніх тварин, і подорослішавши, вона почала забирати собі бездомних і хворих собак.

До моменту смерті в 1968 році 58-річна мільйонерка була власницею понад 150 вихованців. Згідно із заповітом, собаки успадкували нерухомість, акції Quaker, різні облігації — в цілому їх спадок склав 4,3 млн доларів. Крім того, Річі призначила опікуна, який би доглядав за собаками аж до моменту смерті останнього пса, що відбулося в 1984 році. Після смерті собаки нерухомість отримав університет, який займається дослідженнями хвороб тварин.

Нагадаємо, нещодавно італійка залишила все своє майно коту.

Спадщина для Бога і диявола

Один заможний фін вирішив залишити все нажите непосильною працею … Сатані. Важко сказати, наскільки точно його воля була виконана, оскільки гроші собі відсудила держава.

Схожа ситуація сталася і в США. Одна дама з округу Черокі, що в Північній Кароліні заповіла своє майно Богу, яке врешті-решт теж дісталося владі. Шериф містечка написав доповідь, в якій повідомив, що на довіреній йому території Бог знайдений не був. Таким чином, всі гроші відійшли в місцеву казну.

Мільйони від безхатька

У заповіті Курта Дегермана зі Швеції начебто немає нічого незвичайного: все своє майно він залишив двоюрідному брату. Цікаво, що Дегерман 40 років жив на вулиці і збирав пляшки, а родичу заповів € 1,5 млн.

Як з’ясувалося, він, збираючи пляшки, примудрявся відкладати гроші, на які грав на біржі. Після смерті Курта Дегермана стало відомо, що йому належали дві старовинні садиби в центрі шведського містечка Скеллефтеа, 128 золотих злитків і банківські рахунки майже на мільйон крон.