Дослідження: 60% адвокатів хочуть відкинути «офісні традиції» дрес-коду та довгих зустрічей


Більше половини адвокатів вважає, що фірми повинні відмовитись від таких «безглуздих офісних традицій», як суворі правила дрес-коду, а також надмірно довгі зустрічі.

Згідно з дослідженням, на яке посилається британське видання Legal Cheek, майже половина опитаних юристів заявила, що вони покинули б  свою посаду, щоб приєднатись до компанії, яка має більш сучасний підхід до роботи.

Дослідження, проведене онлайн-сайтом CV-Library, показало, що 60% адвокатів виступають за зниження кількості «застарілих» офісних традицій, тоді як майже половина (41,4%) заявляють, що вони готові звільнитись, щоб приєднатися до «більш сучасних фірм», якщо їм не вдасться вирішити цю проблему на актуальному місці роботи.

Найбільш ненависними офісними традиціями серед адвокатів, на думку дослідників, є стандартизований «робочий час з 9.00 до 17.00» (56,3%), далі йдуть «професійні правила одягу» (45,7%) та «тривалі зустрічі» (33,3%). Інші питання офісу, на які вказали 120 респондентів, це «обов’язок працювати в офісі щодня» (31,1%), «річні підсумки результатів» (26,7%), «організація застілля на свій день народження» (23,4%) і «встановлення робочих місць» ( 19,2%).

Лі Біггінс, засновник і генеральний директор CV-бібліотеки, сказав:

Не дивно, що робочий день з 9.00 о 17.00 розглядається як найбільш застаріла традиція. Гнучка робота замість цих традиційних робочих годин є особливо гарячою темою зараз, і те, що кандидати повинні серйозно розглянути при пошуку роботи.

Незважаючи на те, що 72% юристів вважають, що фірмам необхідно переосмислити традиції офісу, дослідники виявили, що лише кожен п’ятий (20,4%) вважає, що їхні начальники вирішують, чи хочуть вони тримати їх чи ні.

Завершують перелік ненависних офісних норм «необхідність дзвонити, коли працівники хворіють (замість текстових або електронних повідомлень») (15,9%), «опитування думки працівників» (13,6%) і «схеми працівників місяця» (11,4%).