Дослідження: 61% юристів хочуть працювати з дому після карантину


COVID-19 зрушив повзунок життя ще далі в онлайн, пригасивши живе спілкування ще сильніше. Як результат, більшість працівників юриспруденції хочуть продовжувати працювати з дому після скасування карантинних обмежень. Чому так — розповідаємо далі.

Дослідження, проведене Hitachi Capital UK, показало, що 61% юристів хоче більше можливостей працювати зі своїх будинків після пандемії, а третина посилається на відсутність поїздок на роботу як причину, щоб покинути офіс.

Іншими головними причинами є скорочення числа засідань (28%) і економія коштів, пов’язаних з відсутністю щоденних поїздок (14%).

Але як щодо інших професій?

Так, 69 % HR-працівників та працівників сфери обслуговування і торгівлі заявили, що вони воліли б працювати дистанційно після закінчення пандемії. В той час, як 65% респондентів, які працюють у сфері науки й фармацевтики, виберуть диван на противагу офісного столу. Як і 63% працівників в області ІТ, творчості та дизайну.

Коментуючи висновки, засновані на відповідях 1818 працівників, генеральний директор Hitachi Capital Роберт Гордон сказав:

«Робота у себе вдома має свої плюси та мінуси, і наші дослідження показують, що це безперечно може надати значний вплив на звички юридичних працівників».

Він також продовжив:

«Цей мінливий ландшафт надає роботодавцям можливість переглянути свої бізнес-моделі та стратегії. Дистанційна робота змусила всіх переосмислити свої методи роботи та відкриває нові можливості для залучення й утримання кращих фахівців з більшого кола учасників. Це також може призвести до зниження експлуатаційних витрат шляхом використання гнучкої роботи».

Раніше ми вже розповідали про те, як юні юристи пристосовуються до роботи з дому. До речі, деяким це подобається більше, ніж іншим.

Один з них розповів, що вони з усіх сил намагаються розділити свою роботу і сімейне життя, та підлаштуватися під графік старших юристів.

Інший молодий правник сказав, що їхня фірма з легкістю пристосувалася до нових змін і їхній досвід роботи з дому буде використовуватися у майбутньому.

Адаптований переклад: Назарій Стах

Джерело: LegalCheek

Фото: Pexels