БлоХ АдвоКотика: з Нового Року по новим законам
Шось давно я свій блоХ не писав, рішив ісправить ситуацію.

Праздники майже минули, залишивши після себе +10 кг і абсолютне нєжеланіє працювать. Не знаю, як вам, а мені шось туго іде робота.

Хотя, чесно скажу, 31-го я таки був на роботі. І не я один: так засиділись з колегами-АдвоКотиками в офісі, шо рішили там Новий Рік і зустріти. Помню, 1-го січня відходив, а дальше як в тумані аж до 8 числа. Таке враження, ніби 1-8 це один день. Шо робив – не помню. Хоча ні, дещо таки запам’ятав – багато їв і спав (надолужив всі недоспані ночі за рік).

Вийшов на роботу, а там все по-новому: куча нових законів, шо набули чинності з 1 січня. Ізучаю потроху. Мені кажеться, в Україні вже традиція: з початком кожного нового року ми начинаєм жить по-новому.

Таке враження, що наші законотворці по-своєму експериментірують з нами. Вони, як і ми, коли обіцяємо собі з нового року піти у спортзал, чи сісти на дієту. Понаписуємо планів і списків завдань, а коли до діла доходить, то трудно іде. Ну та ладно, нам не звикать. Як кажуть, зато не скучно.

Ну і наостанок, хотів вас поздравить з минувшими і майбутніми святами. Попереду ще Старий Новий рік і Водохреща. Так от, АдвоКотики, будьте обачні та обережні. Не пірнайте “під шафе” в ополонку з головою і не виставляйте в фейсбук фото в купальниках (і без). Ми ж солідні люди котики 🙂

Ваш АдвоКотик, 
обніМяу!