БлоХ АдвоКотика: нема рейтинга – нема жизніБув я на зустрічі з клієнтами-мажорами в дорогому ресторані. Разговори про справи, всі діла… І тут мене спитали: «Уважаємий, а ти состоїш в рейтингу».

Чесно скажу, цей вопрос ввів мене в шокове состояніє. Сказав, шо поки ні, і  на всякий случай сказав, що збираюсь подаваться. Пояснив, шо я не так давно практикую, і ще просто не вспів.

Після зустрічі в роздумах пішов в бістро «Жирний дом», шоб наконец-то нормально поїсти після цього ресторану. А то зовсім не наївся тієї блатної піщі, одні понти.

А там зустрів таких же колег Адвокотиків (тоже після модного ресторану), сіли за стол і я почав розпитувати, шо то за рейтинги і нашо воно надо.

Вони подивились на мене, як на дворового кота. Удівились, шо я ще не в рейтингах і сказали, шо потрапити туди обязанний кожен уважающий себе АдвоКотик. Нема в рейтингу — нема уваженія і прізнанія в міре.

Якщо ти в – сразу разні клієнти йдуть. Прям, як бджоли на солодке. Я дуже удівився від почутої інформації.

Та навіщо вони потрібно взагалі, ці рейтинги? В мене ж купа звірів в клієнтах. Звірі все ж знають і самі йдуть.

В общім, таких насмішок я давно не чув в нашому сообществі. Кажуть, шо у мене тупі вопроси, бо без рейтингу мене ніхто не буде воспрінімать і уважать на ринку. Ше щось про тендери мололи, замкнуте коло і прочіє.

Удівленіє, знову шок, отріцаніє, прізнаніє і прінятіє…здається всі ці стани я прожив за 15 хвилин.

Я спитав, як це можна зробити. Вони пояснили, шо це вопрос дуже щіпітільний. Шо все зависить від того, скільки я заробляю в прямому і переносному смислі. А потім підморгнули, і шопотом, сказали, що чим більше грошей, тим більша вірогідність туди потрапити.

Шо вони хотіли сказать – я не поняв. Ще буду узнавать у других. Але найкрщий варіант – подружитися з нужними вліятільними звірями. І жизнь Адвокатота – удалась.

Та саме круте – попасти до всемірного з рейтингів, але то важко. Хотя, ми ж живемо в Звіриному царстві, і уже є інтересні способи….

Головне, знать нужно звіря, хто б то організував. Як приклад розповіли хохму, що для одного АдвоКотика на час знімали лакшері-офіс… пока була перевірка із всемірних агенств.

Але вот шо подумав…отложу-ка цей вопрос до лучших времьон. Мені і без рейтингу поки нормально живеться. Хоча і задумався, може, мені дійсно нада в ті рейтинги?