Авторку книги “Як убити чоловіка” засудили за вбивство чоловіка


Суд у штаті Орегон засудив до довічного ув’язнення Ненсі Кремптон Брофі, авторку роману під назвою “Як убити чоловіка”, за вбивство свого чоловіка.

71-річну Кремптон-Брофі визнали винною у вбивстві другого ступеня минулого місяця. Про це пише ВВС. 

Присяжні встановили, що у 2018 році вона застрелила свого чоловіка, з яким прожила 26 років, щоб отримати 1,5 мільйона доларів страховки.

Ненсі Кремптон Брофі

До свого злочину Кремптон-Брофі була авторкою, яка сама видавала свої твори. Серед її робіт – романи “Неправильний чоловік” і “Неправильний коханець”.

Її покійний чоловік Деніел Брофі був шеф-кухарем і викладачем Орегонського кулінарного інституту. У червні 2018 року його знайшли застреленим на кухні інституту. Його вдову засудили за вбивство минулого місяця.

Чоловік письменниці

Ця справа привернула велику увагу через есе, яке Кремптон-Брофі написав за багато років до злочину, під назвою “Як убити чоловіка”.

Вона перерахувала низку способів скоїти вбивство чоловіка — від зброї та ножів до отрути та найманих убивць, а потім написала: “Легше бажати людям смерті, ніж насправді їх убити”.

“Якщо вбивство має мене звільнити, то я точно не хочу сидіти у в’язниці”, — додала вона.

Суддя вирішив не визнати есе доказом на її суді, оскільки воно було написане за багато років до того в рамках семінару з письменництва.

Але прокурорам цей текст був не потрібен. Вони успішно довели, що у Кремптон-Брофі були мотиви та засоби для вбивства свого партнера, продемонструвавши, що подружжя пережило важкі фінансові часи, і вона пішла на вбивство, щоб отримати чималу страхову виплату після його смерті.

Виступаючи на власний захист, авторка стверджувала, що того ранку, коли був убитий її чоловік, вона мала “діру в пам’яті”. Однак вона не могла заперечити, що саме вона їхала біля інституту.

Суд присяжних із 12 осіб визнав її винною у вбивстві другого ступеня після менш як двох днів розгляду.

Її довічне ув’язнення передбачає можливість умовно-дострокового звільнення через 25 років. Її адвокати заявили, що планують подати апеляцію.