5 сайтів з відеовправами для вивчення англійської мови


За допомогою цих сервісів з відеовправами з англійської ви зможете прокачати аудіювання, говоріння, граматику, читання та лексику.

Anglo-Link
Навички: граматика, вимова

Британський YouTube канал з фокусом на викладання граматики та вимови англійської мови для студентів усіх рівнів. Один з найпопулярніших каналів із вивчення англійської. Його фішкою є це навчальні відео з вправами, які перевірять ваші знання вивченого матеріалу. Найпопулярніші відео на каналі:

  • English Verb Tense Lesson – огляд усіх часів дієслів в англійській мові
  • Mixed Tense Exercises – інтерактивне відео з вправами на різні часи англійських дієслів
  • Passive Voice Lesson – короткий урок на тему Passive voice: для чого й коли він використовується?
  • Passive Voice Exercises – практичне відео з масою вправ з перетворення Active Voice у Passive Voice

FluentU
Навички: аудіювання, говоріння, граматика, читання, лексика

Хочете вивчати англійську за допомогою інтерактивних відео та захоплюючих вправ? Спробуйте FluentU! Це чудовий ресурс для вивчення мови за допомогою реальних відео: музичних кліпів, трейлерів до фільмів, новин, промов, виступів та інтерв’ю.

Rachel’s English
Навички: аудіювання, говоріння, вимова

Ще один популярний YouTube канал для практики говоріння з американською англійською вимовою. Цей ресурс ідеально підійде тим, хто хоче вільно та швидко заговорити англійською. Більшість роликів Рейчел містять вправи, тож під час перегляду ви відразу ж і практикуєтесь. Радимо звернути увагу на такі відео:

  • English Conversation Exercise – Trip to Florida. У цьому відео Рейчел розглядає різницю між шкільною англійською, яка може звучати занадто формально та неприродно, і розмовною англійською, порівнюючи їх на відео.
  • Pronunciation Exercise — Where I Live. Слухайте та повторюйте за Рейчел, поки вона розглядає діалог і пояснює секрети американської вимови.
  •  . Два найскладніших розділи англійської вимови – наголос і інтонація – доступно та зрозуміло пояснюються на цьому відео. Плюс безліч інтерактивних вправ на різні теми.

eLearningWorkroom
Навички: читання, аудіювання, говоріння

Безліч інтерактивних відео та вправ для поліпшення навичок говоріння, аудіювання та читання, а також підготовки до IELTS та інших міжнародних іспитів з англійської. Серед популярних відео:

  • загальна інформація про секцію Reading, читання тексту та можливість відповісти на пзаитання після нього з підказками та порадами.
  • та : тут ви можете поспілкуватися зі спікером на відео на задану тему протягом 2 хвилин, розповісти йому про себе та відповісти на запитання.

LearnEnglishESL
Навички: аудіювання, лексика

Цей канал допоможе поліпшити словниковий запас і навичку сприйняття англійської мови на слух під час перегляду уривків британських фільмів. Наприклад:

В описі кожного відео ви знайдете діалог або сценарій, а також вправи на заповнення пропусків. Хочете більше практики? Складіть свої речення з кожним зі слів у описі.

Джерело: cambridge.ua

Фото: dut.edu.ua