3-4 листопада в Харкові пройде захід для правників – Legal Brand Forum


3-4 листопада в Харкові пройде правовий захід для студентів юридичних спеціальностей, правників початківців, практикуючих юристів та адвокатів – Legal Brand Forum.

Цей захід надасть правникам прекрасну можливість заявити про себе на юридичному ринку та потрапити до лав найкрутіших юридичних фірм.

Формат заходу включатиме в себе кейс-стаді, юридичні батли, майстер-класси від найкращих керуючих партнерів, PR-manager та project-manager , а також від директорів з управління бізнесом та успішних юристів, які змогли виділитись на юридичному ринку саме завдяки своєму особистому бренду.

Сучасні провідні юристи використовують найновіші досягнення маркетингу та піару, щоб показати свої кращі сторони та вдало конкурувати з іншими сильними представниками цієї важливої професії.

Щоб потрапити на захід потрібно:
1️⃣ Зареєструватись за посиланням: https://lbf.pp.ua/ до 1 листопада включно. Після чого ви отримаєте підтвердження та реквізити для оплати;
2️⃣ Сплатити організаційний внесок до 1 листопада включно.
?Сума організаційного внеску для участі становить:
– для студентів, кандидатів в члени АПУ – 150 грн
– для інших студентів – 200 грн
– для юристів- 350 грн
3️⃣ Прийти на Legal Brand Forum 3-4 листопада 2018 року та поповнити свої знання новою, а найголовніше, цікавою та потрібною інформацією, якою з вами поділяться справжні майстри своєї справи.

Деталі за посиланням.