27 жовтня пройде вебінар «Інструментарій пошукової системи по нерухомості Pro.Monitor.Estate»


27 жовтня Monitor.Estate проведе вебінар про те, як працювати з пошуковою системою по нерухомості Pro.Monitor.Estate та які можливості для ринку нерухомості вона відкриває.

Pro.Monitor.Estate розпочала працювати у жовтні 2021 року, вона пов’язує документи ДІАМ (колишнього ДАБІ) та надає інформацію про учасників будівництва за період з 2011 року.

Завдяки системі можна швидко отримати актуальні дані про новобудову з державних реєстрів, дослідити репутацію та проаналізувати надійність забудовника, оцінити ризики та перспективи при інвестуванні у нерухомість, зробити розслідування скандальних забудов. 

На вебінарі йтиметься про те як працює система, які відкриті дані вона використовує, яку інформацію можна отримати про забудовника та об’єкт будівництва. Хто може скористатись системою та на яких умовах. Також розкажуть як використовувати  інструменти системи для аналізу надійності забудовника і новобудови. 

Під час вебінару учасники:

  • більше дізнаються про відкриті дані у будівельній галузі;
  • отримають практичний досвід перевірки забудовника та новобудови; 
  • навчаться автоматизувати рутинні завдання за допомогою Pro.Monitor.Estate;
  • зможуть попрацювати з пошуковою системою Pro.Monitor.Estate та дізнаються як в ній шукати клієнтів.

Для кого цей вебінар: 

  • юристів та агентів з нерухомості, які бажають краще зрозуміти, як влаштований ринок та хочуть навчитись швидко шукати дані про об’єкт нерухомості;
  • рієлторів, брокерів, страховиків, представників фінансових та консалтингових компаній, які хочуть співпрацювати із забудовниками та розуміти ризики та перспективи при інвестуванні у нерухомість;
  • журналістів, громадських активістів та аналітиків, які хочуть ближче познайомитись зі сферою відкритих даних в нерухомості, шукати унікальні інфоприводи, робити розслідування скандальних новобудов. 

Участь у вебінарі безкоштовна, для участі потрібно попередньо реєструватися за цим посиланням.

Усі зареєстровані учасники гарантовано отримають тестовий доступ для користування системою.

Дедлайн реєстрації: 26 жовтня.

Посилання на трансляцію учасники отримають вранці 27 жовтня. 

Більше про сервіс Pro.Monitor.Estate тут.