26 травня пройде онлайн-подія «Deepfake або як довіряти своїм очам і вухам?»


Технологія Deepfake плавно перемістилася із кабінетів науковців у наше повсякденне життя. Але крім розваг вони можуть нести загрози.

Наприклад, в Китаї двоє шахраїв використовуючи куплену базу облич, із застосуванням технології DF зареєстрували компанію-пустишку та видавали підроблені податкові накладні, завдяки чому заробили 75 млн доларів. А видання Associated Press вже давно називає Deepfake «найсучаснішою інформаційною зброєю».

Kyiv Legal Hackers вирішили розібратися в цій темі, зрозуміти чому технологія Deepfake така популярна та що там по регулюванню. Говоритимемо з запрошеними гостями:

  • Єлизавета Алексіюк — юристка в EdEra, експертка з медійного права, знає як розуміти Deepfake
  • Олександр Мельник — експерт з питань ведення ІТ бізнесу, електронної комерції, захисту персональних даних, трудового права та медіа
  • Олександр Сердюк, засновник та CEO Respeecher
  • Денис Береговий — експерт з питань створення технологічного бізнесу в Україні та за кордоном, захисту IP та монетизації.

Модеруватимуть розмову Діма Форемний, директор LinGo (Legal Innovations NGO), голова HiiL Innovation Hub Ukraine та Іларіон Томаров, Керівник IP практики в Vasil Kisil & Partners.

Коли: четвер, 26 травня, о 17:00

Де: онлайн-трансляція на Facebook та YouTube Kyiv Legal Hackers.

Участь безкоштовна. А зареєструватися можна у цього бота.Він нагадає про подію та надішле посилання на трансляції.

Також додавайте подію в календар.