В Уряді Великої Британії обговорять питання пом’якшення візового режиму для українців

За підсумками візиту до Києва Державний міністр з питань Європи та Америки Алан Дункан, розповів, що дізнався про проблеми з видачею віз для громадян України та пообіцяв порушити в Лондоні питання про пом’якшення візового режиму для громадян України.

Про це він заявив в інтерв’ю “Європейській правді”.

Погоджуся, що візовий режим, який зараз діє, незадовільний. Чудово розумію, що декого в Україні нинішній стан дуже засмучує…

Я почув про конкретні випадки, коли люди платили за швидку візу, але не отримували її у швидкі терміни. Я чув, наскільки люди незадоволені візовими зборами. І я розумію, що особливо гострим це відчуття стало зараз, коли Україна отримала візову лібералізацію з країнами Шенгену, і Британія на цьому тлі має не дуже добрий вигляд, – заявив він.

Британський міністр повідомив, що питання пом’якшення візової політики буде обговорюватися в уряді.

Він не став прогнозувати терміни та суть імовірного пом’якшення, посилаючись на те, що дане питання перебуває в компетенції британського МВС (Home office).

Водночас Дункан заперечив можливість відкриття британського візового офісу в Україні – як відомо, зараз усі паспорти українців, що подаються на британську візу, надсилаються на опрацювання до Варшави.

На даний момент у нас немає планів створювати такий центр в Україні та для українців, – заявив він.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.