В Данії відкрили найбільш гуманну в’язницю в світі

У Данії, недалеко від міста Гундслев, відкрилася в’язниця, яка більше схожа на університетський кампус, ніж на місце позбавлення волі, чим в ЗМІ вже заслужила собі славу «найбільш комфортної і найгуманнішої в світі», пише Daily Mail.

В’язниця «Сторстрем» розрахована на 250 в’язнів. Кожен з них міститься в окремій камері, яка обладнана холодильником, 22-дюймовим телевізором, великим вікном, шафою для одягу, столом для читання з настільною лампою, а також персональною туалетною кімнатою.

Ув’язнені мають доступ до спортивних майданчиків, тюремної церкви, можуть проводити час в кімнатах для відпочинку та спілкування, майстернях для роботи, садах і городах, комфортабельній кухні, де можна самостійно приготувати їжу. На території також є продовольчий магазин і бібліотека.

Інтер’єри установи виконані в стилі скандинавського мінімалізму. При цьому сама в’язниця обнесена шестиметровою стіною, а по її периметру встановлені кілька сотень камер спостереження.

Будівництво в’язниці велося п’ять років, на неї було витрачено близько 160 мільйонів доларів. На думку авторів проекту, гуманне утримання повинно допомогти ув’язненим не озлобитися і адаптуватися до подальшого життя на волі. Відзначається, що більшість в’язнів «Сторстрема» відбуватиме термін за насильницькі злочини.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.