У грузинських в’язницях курці будуть знаходитись окремо від тих, хто не палить

Міністерство з виконання покарань і пробації Грузії повідомило, що незабаром у грузинських в’язницях в’язні, які не палять, будуть сидіти окремо від курців.

Відповідний наказ міністра, який передбачає внесення змін до положення про пенітенціарні установи закритого типу, вже вступив в силу, йдеться на сайті відомства, повідомлення передає Інтерфакс-Україна.

Такі нововведення є частиною поправок, прийнятих в травні поточного року парламентом до закону «Про контроль тютюну». Дана програма направлена на захист некурящих від шкідливого впливу тютюнового диму. Адже за інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, Грузія є одним зі світових лідерів в споживанні тютюнових виробів.

Також з 1 травня набула чинності заборона на куріння в громадських місцях і в усіх закритих приміщеннях, які більш ніж на 50% обгороджені стінами, а також будь-яка реклама тютюнових виробів. А з 1 січня 2018 року цигарки обов’язково повинні бути упаковані в одноманітну, непривабливу упаковку, а на пачки повинні бути нанесені фото-піктограми, що відображають негативні наслідки куріння.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *